Phone s pozadím z Marsu

iPhony ponúkajú kvalitné displeje so špičkovým zobrazením a vysokým rozlíšením. Aj preto vám odporúčame používať také pozadie, ktoré dokáže využiť tento potenciál. Dnes sme si pre vás pripravili ďalšiu vesmírnu tapetu, ktorá opäť vznikla z fotografie Marsu priamo od NASA. Spracoval ju známy umelec AR7.

Autor sa pohral s farbami a kompozíciu a vytvoril tak dve mierne odlišné pozadia, ktoré sa perfektne hodia na vašu pracovnú plochu. Hoci tu máme iba svetlú verziu, z nášho pohľadu vyzerá absolútne výborne a mali by ste ju vyskúšať aj vy.

- Reklama -

AR7 si dal samozrejme záležať na kompatibilite. Pozadie môžete aplikovať na všetky doterajšie iPhony, pričom nechýba ani najväčšia verzia so 6,7″ displejom. To ocení každý.

Ako sme už uviedli vyššie, k dispozícii sú dve kompozície. Prvú stiahnete kliknutím na tento odkaz, a druhú, o niečo jednoduchšiu, kliknutím na tento odkaz, ktorý vás presmeruje do zdieľaného priečinku v Google Disku. 

Netradičné umiestnenie súvisí s čo možno najvyššou kvalitou obrázkov, ktoré nie sú nijakým spôsobom komprimované.

Ako stiahnuť pozadie?

  1. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku, ktorý sa vám páči a otvorte ho v novom tabe.
  2. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku a následne zvoľte “Uložiť” alebo “Uložiť obrázok ako”.
  3. Pozadie si nastavte prostredníctvom aplikácie Fotky.
  4. Hotovo.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJtwitter
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.