Phone s pozadím z Marsu

iPhony ponúkajú kvalitné displeje so špičkovým zobrazením a vysokým rozlíšením. Aj preto vám odporúčame používať také pozadie, ktoré dokáže využiť tento potenciál. Dnes sme si pre vás pripravili ďalšiu vesmírnu tapetu, ktorá opäť vznikla z fotografie Marsu priamo od NASA. Spracoval ju známy umelec AR7.

Autor sa pohral s farbami a kompozíciu a vytvoril tak dve mierne odlišné pozadia, ktoré sa perfektne hodia na vašu pracovnú plochu. Hoci tu máme iba svetlú verziu, z nášho pohľadu vyzerá absolútne výborne a mali by ste ju vyskúšať aj vy.

AR7 si dal samozrejme záležať na kompatibilite. Pozadie môžete aplikovať na všetky doterajšie iPhony, pričom nechýba ani najväčšia verzia so 6,7″ displejom. To ocení každý.

Ako sme už uviedli vyššie, k dispozícii sú dve kompozície. Prvú stiahnete kliknutím na tento odkaz, a druhú, o niečo jednoduchšiu, kliknutím na tento odkaz, ktorý vás presmeruje do zdieľaného priečinku v Google Disku. 

Netradičné umiestnenie súvisí s čo možno najvyššou kvalitou obrázkov, ktoré nie sú nijakým spôsobom komprimované.

Ako stiahnuť pozadie?

  1. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku, ktorý sa vám páči a otvorte ho v novom tabe.
  2. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku a následne zvoľte “Uložiť” alebo “Uložiť obrázok ako”.
  3. Pozadie si nastavte prostredníctvom aplikácie Fotky.
  4. Hotovo.
Prečítajte si tiež  5 pozadí pre iPhone a iPad od SvetApple! |05.07.2015|
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJtwitter
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.