Je jasné, že Apple už úpenlivo dokončuje poslednú fázu vývoja svojho iPhonu 7, aby ho onedlho mohla pripraviť na výrobu a následne predstaviť. Milióny zákazníkov si opäť pôjdu svoje nové zariadenie vyzdvihnúť priamo do predajne Apple. Spoločnosť opäť zarobí milióny dolárov, ale ako vlastne bude tento povestný smartfón vyzerať? My to možno vieme vďaka redakcií Macrumors! 

Je toto iPhone 7?

Chalani z Macrummors.com patria medzi najznámejšie redakcie čo sa Apple sveta týka. Majú množstvo dobrých kontaktov priamo v spoločnosti či v továrňach v Číne, a často nám prinesú informácie ohľadom nových iPhonov či iných Apple produktov skôr, ako ich Apple stihne vôbec predstaviť. Dnes tu pre teba jeden takýto únik máme a pravdepodobne ťa poteší!

- Reklama -

Kameraman tejto redakcie sa počas víkendu zdržal v americkom Cupertine. To, čo však zahliadol ho veľmi milo prekvapilo. Uvidel totiž smartfón, na ktorom bežal operačný systém iOS, vyzeral presne ako iPhone, ale nebol to iPhone. Žiaľ z tohto pozorovania nevznikla žiadna fotka ani video, no chlapci nám to pekne nakreslili a vedľa vyobrazili súčasný iPhone 6S Plus, aby sme si rozdiel vedeli porovnať.

Ak je to, čo je na následujúcom obrázku pravda, máme sa na čo tešiť a ovládanie obrovského displeja iPhonu 6S Plus už nebude také problematické. Prečo? Vyzerá to tak, že Apple jednoducho zmenší celé telo zariadenia, pričom bude mať ale displej rovnakú uhlopriečku. Zmiznú veľké hrany po bokoch, ktoré nám komplikovali život pri naťahovaní prstov a skladovaní zariadenia vo vrecku.Tak čo myslíš, je toto iPhone 7?

iPhone 7 - svetapple.sk

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here