Jedným z veľkých problémov, ktorými trpia súčasné smartfóny je ich krehkosť. Stačí jeden nevinný pád a na displeji máte „pavučinku“. V prípade iPhonu 6 však zrejme tento problém nenastane, kedže jeho sklo je naozaj nezničiteľné!

Displej iPhonu 6 = brutálna odolnosť

Je to tak. Už zrejme nebudeme musieť platiť nehorázne vysoké sumy za rozbitý displej nášho smartfónu. Ten v iPhone 6 nesie totižto štítok „brutálne odolný“ alebo lepšie povedané „nezničiteľný„. Prečo to tak presvedčivo hovoríme? Pozreli sme si totižto video, na ktorom je predný panel vystavený situáciám, na ktorých by sa za bežných okolností rozbil. Jedno z nich je napríklad zatĺkanie klinca či len také búchanie kladivom. Pri nich sa sklíčko iPhonu 6 nielenže nerozbilo, ono sa ani nepoškriabalo! Zatiaľ nie je známe z čoho ho jablková spoločnosť vyrobila. Predpokladá sa však, že ide práve o zafír, ktorý sa používa napríklad ako krycí materiál pre Touch ID alebo ako sklíčko fotoaparátu.

a04b5e908b1fc2db_bendy-iphone-6-screen.xxxlarge
Brutálne odolné sklíčko iPhonu 6!
Prečítajte si tiež  Prvý človek, ktorý si kúpil iPhone 6! To je ale smola!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.