Jony Ive pracuje v súčasnosti na poste šéfdizajnéra spoločnosti Apple a spolu so svojim tímom tvoria tie najlepšie produkty pod slnkom. Veď komu by sa nepáčila kombinácia elegantného hliníka a skla použitá v spotrebnej elektronike? Práve táto osoba dodáva Apple produktom „dušu“, avšak nie vždy sa všetko musí podariť. Jony sa vyjadril o dizajne iPhonu 6 po prvýkrát tak trošku negatívne.

Fotoaparát

Jony sa negatívne nevyjadril k dizajnu celého zariadenia, ale len k dizajnu zadnej strany iPhonu 6. Lepšie povedané nepáči sa mu to, že na iPhone 6 vyčnieva šošovka fotoaparátu.

On aj jeho dizajnérsky tím chceli od začiatku čo najtenšie zariadenie s čo najtenším fotoaparátom, avšak to sa napokon nepodarilo a fotoaparát musel zo zariadenia vytŕčať.

Pre mnohých, podobne ako aj pre našu redakciu, to bol už pri prvých únikoch šok, avšak akonáhle sme sa k novému iPhonu dostali, zistili sme, že to nie je až taká tragédia a tá vyčnievajúca šošovka vlastne vyzerá celkom dobre.

Čo si myslíš o šošovke ty? Hodí sa na iPhone, či by lepšie vyzeral, keby tam nebola? 🙂

iphone-6-image-6

zdroj: businessinsider.com

Prečítajte si tiež  Na internete sa objavili fotografie iPhonu 6S s dvoma fotoaparátmi!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.