Okrem všetkých akcií, ktoré majú za účel chrániť našu planétu, prispeva Apple vo veľkej miere aj na charitu či napríklad na rôzne organizácie, ktoré majú za účelom zastaviť šírenie nebezpečných chorôb. Kúpou produktu označeného ako (RED) prispeješ v boji proti AIDS. Pokiaľ ale nechceš červený produkt a viac ti šmakuje iná, napríklad žltá farba, určite zbystri pozornosť. Jony Ive a jeho tím totižto vytvorili jedinečný iPad Pro!

Jony Ive vytvoril unikátny iPad a Apple Pencil!

iPad Pro je dosť možno najlepším tabletom na svete a to nielen preto, že ho vyrobilo Apple, ale aj preto, lebo jeho parametre nemá kdejaký počítač a nie tablet. Je to proste fantastický nástroj na profesionálnu prácu a v kombinácií s ceruzkou Apple Pencil, ktorá len tak mimochodom funguje fantasticky, je to úžasná vecička pre nejedného dizajnéra.

- Reklama -

Jony Ive a jeho dizajnérsky tím sa preto tento produkt rozhodli zobrať, spolu s ceruzkou Apple Pencil a vytvorili jedinečnú limitovanú edíciu, z ktorej bude vyrobený len jediný kus. Ten bude následne vystavený v Londýnskom múzeu dizajnu, kde by sa mal aj vydražiť. Jeho farba je netradične žltá a špeciálne k nej pasuje modrý SmartCover z francúzkej kože. Okrem toho v jednom balení dostaneš ešte aj Apple Pencil z červenej teľacej kože. Ide vlastne o taký veľký komplet.

iPad Pro - svetapple.sk

Pokiaľ ťa ponuka zaujala a uvažuješ nad kúpu, varujeme ťa, že asi budeš musieť predať svoje auto. Cena takéhoto iPadu bude pravdepodobne na úrovni 10-15 tisíc libier a to za spotrebnú elektroniku už naozaj nie je sranda. Každopádne, ak si ho človek dlhšiu dobu a poprípade ho ani nerozbalí, časom naberie na hodnote, veď je jediný svojho druhu na svete. Na zadnej strane iPadu sa nachádza označenie „Edition 1 of 1“.

Ak ťa ani vysoká cena neodlákala, tablet si môžeš vydražiť už 28. apríla. Varujeme ťa však, že jeho cena, ako sme už písali vyššie môže vyrásť do astronomických čísel. Predpokladá sa, že pokojne môže prerásť aj hodnotu 15 000 libier a to už nie je sranda. Čo povieš na takúto farbu, chcel by si, aby sa dostala do výroby?

iPad Pro Edition 1 of 1 - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.