iPhone je v súčasnosti najpredávanejším smartfónom na celom svete a Applu tvorí až 68% všetkých ziskov. Presne preto je pomerne logické, že sa v spoločnosti Apple musia skutočne veľmi snažiť na to, aby si tieto fantastické čísla a predaje udržali aj na ďalšie roky s príchodom ďalších generácií. Najnovšie by to mala byť práve 7 generácia, ktorá nás počas tohto roka poteší. Tá ponúkne pravdepodobne aj duálny fotoaparát. Nezabúdajme ale aj na najmenší iPhone 5SE, takto vyzerajú koncepty magazínu curved.de!

Koncept iPhonu 5SE, iPhonu 7 a iPhonu 7 Plus v jednom!

Samozrejme, dennodenne vzniknú možno aj desiatky konceptov iPhonu, no my sa ti snažíme prinášať len tie najkrajšie, najkvalitnejšie a najlepšie spracované, ktoré uzrú svetlo sveta. Tento patrí jednoznačne medzi ne a tak si ho môžeš vychutnať spoločne s nami.

- Reklama -

V prvom rade predstavuje iPhone 5SE, ktorý by mal byť vlastne novým 4″ iPhonom. Podľa uniknutých správ by mal ponúknuť mierne poupravený dizajn iPhonu 5S z roku 2013. Nemecký magazín má ale očividne iný názor a iPhone 5SE vykresľuje ako zmenšený iPhone 6, čo je ale podľa nás vzhľadom na názov zariadenia pomerne nepravdepodobné.

Ďalší výraznejší dizajnový prvok je potom určite aj ružová farba. Áno, súčasný iPhone má rúžovú, no nie takto rúžovú. Na renderoch určite nie je Rose Gold ale ide vyslovene o farbu Pink.

iPhone-5se-iPhone-7-concept - svetapple.sk

Ďalším z tohtoročných iPhonov by mal byť iPhone 7. Toto zariadenie by sa nemalo parametrami ani veľkosťou príliš líšiť od súčasného modelu, aj keď by sa mal zmenšiť pomer strán na rohoch, ktoré pomerne dosť zavadzali pri práci so zariadením. Dizajn bude vraj tiež podobný. Myslíme si však, že dizajn, ktorý môžeme vidieť na záberoch je nepravdepodobný, nakoľko až príliš vychádza z iPhonu 6.

Navyše väčší z dvojice, ktorý by mal priniesť duálnu šošovku fotoaparátu pre ešte kvalitnejšie fotky má objektívy, rovnako ako aj blesky pomerne dosť zvláštne vyobrazené a príde nám nepravdepodobné, že by ich niekedy v budúcnosti takto spoločnosť Apple umiestnila. Koncept je to ale zaujímavý, netreba od neho ale nič očakávať – nechajme sa prekvapiť až v marci, respektíve v septembri!

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.