Posledné 4 iPhony sú po dizajnovej stránke rovnaké a patria medzi tie jednoducho, no účelovo dizajnové kúsky. iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S a iPhone 6S Plus sú veľmi tenké, avšak čo sa jednotiek týka, v porovnaní s iPhonom 5S to nie je ani milimeter.

Uvidíme niečo podobné?

Je to tak vždy a tento rok to nie je inak. S konceptmi iPhonu sa roztrhlo vrece hneď po uvedení posledného modelu a neprestanú sa objavovať až do samotného predstavenia. Dizajnéri, ktorí tieto koncepty robia vychádzajú aj z predstáv, ktoré si používatelia iPhonov želajú.

- Reklama -

Chybičky či detaily, ktoré sa kritikom ale aj bežným používateľom nepáčia boli jasné už pri iPhone 6, kedy vystupujúca šošovka zadného fotoaparátu vyvolala dojem, že Apple na dizajn kašle a nie je schopný dať do iPhonu lepší fotoaparát bez toho, aby z neho vytŕčal. Povedzme si to narovinu, že iPhone 5 spolu s iPhonom 5S boli dokonalé, čo sa dizajnu týka.

Späť k budúcemu iPhonu, ktorý bude mať označenie iPhone 7. Spomínané koncepty sú síce pekné, no sú to len modely, ktoré neboli vyrobené. Avšak s prostriedkami, ktoré má Apple k dispozícii by sme sa už konečne mohli dočkať telefónu, ktorý vyhovie každému a nebude to len iPhone, ktorý Apple vyrobí len preto, lebo je to tradícia každoročne predstavovať nové iPhony. Koncept iPhonu 7 od dizajnéra Arthura Reisa znázorňuje iPhone, ktorý je ozaj nádherný. Známe zaoblené hrany, tenší bočný rám, Lightning konektor nielen na nabíjanie, ale aj na slúchadlá či decentné Touch ID. Je to iPhone, ktorý chceme vidieť tento september?

iphone 71

iphone 75 iphone 74 iphone 73 iphone 72

Zdroj: bgr.com

Môže ťa zaujímať
- Reklama -