Koncept tenučkého iPhonu 7!

0
iPhone 7 - svetapple.sk

S konceptmi iPhonu sa stretávame prakticky už od predstavenia jeho prvej verzie v roku 2007. Už vtedy sa začalo šialenstvo, kedy používatelia pomocou svojho talentu a práce v 3D programoch dokázali vytvoriť vydarené zariadenia, ktoré zobrazovali ich víziu budúcej generácie iPhone. Trend tvorenia konceptov je stále aktuálny a dizajnéri z celého sveta ich vytvárajú čoraz viac. Ten najnovší sa nazýva iPhone 7 Slim a jeho hrúbka je len 5 mm!

iPhone 7 Slim

Bendgate ovládol celý svet počas minulého roka, kedy sa zistilo, že pri nadmernom tlaku vyvíjanom na telo iPhonu 6/6 Plus sa zariadenie ohne čo vlastne nebolo nič iné ako výsledok normálneho fyzikálneho javu. Tento rok by sme sa mali podobnej afére vyhnúť, pretože spoločnosť Apple použije na zadnom tele tohto zariadenia zosilnenú konštrukciu. Poďme sa ale pozrieť trošku do budúcnosti iPhonu a pozrime sa na veľmi zaujímavý koncept iPhonu 7 Slim, ktorý má hrúbku len 5 mm, na zadnej strane 20 Mpx foťák a na strane prednej celosklenenú plochu, ktorú tvorí displej.

Koncept vyzerá skrátka veľmi zaujímavo, aj keď tak trošku nereálne. Podobné zariadenie by mohlo Apple predstaviť najbližšie tak za 3-4 roky. Budúci rok určite 5 mm iPhone neuvidíme, ale musíme povedať, že nápad je zaujímavý. Čo povieš na tento koncept ty?

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk