Aj keď je už na trhu iPhone 14, Slováci viac preferujú jeho predchodcu, iPhone 13. A my sa tomu vôbec nečudujeme. Zariadenie je výrazne lacnejšie, ponúka takmer totožný dizajn a rovnako aj hardvér. Na jeho nákupe sa teda dajú v porovnaní s nástupcom ušetriť stovky eur.

Spoločnosť Apple dnes ponúka iPhone 13 v plnej cene za 899 €, pričom iPhone 14 sa predáva o rovných 100 € drahšie – a teda za 999 €. Kde teda nakupovať predchodcu v zľave tak, aby ste na tom dobre ušetrili?

- Reklama -

Na základe nášho prieskumu sa nám podarilo nájsť hneď niekoľko predajcov, ktorí majú iPhone 13 vo výraznom cenovom zvýhodnení. Napríklad v tejto spoločnosti ho nájdete v základnej 128 GB verzii už za 789 €. V porovnaní s novšou generáciou predstavuje zľava až 210 € a to už stojí za zváženie. Ak hľadáte iPhone 13 za najlepšiu cenu na Slovensku, jednotlivé ponuky nájdete tu.

Nezabúdajte na iPhone 13 mini. Aj ten je veľmi lacný 

iPhone 13 mini
Zdroj: Unsplash / Onur Binay (úprava redakcie)

Okrem toho si ešte stále môžete kúpiť v zľave aj oveľa menší iPhone 13 mini . Tento model s 5,4″ displejom poslúži predovšetkým ľuďom, ktorí nepreferujú obrovské uhlopriečky. No a jeho cena?

Zatiaľ čo Apple predáva iPhone 13 mini od 799 €, vďaka vďaka dnešným zľavám môžete získať tento obľúbený smartfón Slovákov už za 713 €. Iste, nie je to až tak výrazné zvýhodnenie, ako pri väčšej 6,1″ verzii ale stále môžete vďaka nemu ušetriť až 86 €. iPhone 13 mini kúpite aktuálne za najlepšiu cenu u týchto predajcov.

Nezabudnite na kvalitné kryty. Nie sú drahé 

Loopi Silicone Case pre iPhone 12 Pro Max
Zdroj: Loopi

Taktiež netreba zabúdať na príslušenstvo, ktoré dostatočne ochráni váš smartfón. Na internetovom obchode Loopi nájdete široký sortiment elegantných, kvalitných a odolných krytov.

Na svoj iPhone 13 / 13 mini si tak môžete kúpiť špeciálny ekologický obal vyrobený z pšeničnej slamy, ktorý stojí iba 12,99 €, transparentný obal s plastovou UV stálou časťou za 14,99 €, MagSafe transparentný obal za 19,99 € a vlajkovú loď ponuky, tvrdený silikónový MagSafe obal so semišovou výstelkou za 24,99 €.

Loopi Silicone Case pre iPhone 12 Pro Max
Zdroj: Loopi

Pri objednávke si vždy skontrolujte, na aký model kryty objednávate. Na Loopi nájdete aj obaly pre staršie generácie iPhonov. Pokiaľ sa teda nechystáte zmeniť zariadenie, len si chcete ochrániť / skrášliť svoj starý iPhone, takže ide o výbornú voľbu.

Silikónový obal od Loopi
Zdroj: Loopi

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -