Aj keď je už na trhu iPhone 14, Slováci viac preferujú jeho predchodcu, iPhone 13. A my sa tomu vôbec nečudujeme. Zariadenie je výrazne lacnejšie, ponúka takmer totožný dizajn a rovnako aj hardvér. Na jeho nákupe sa teda dajú v porovnaní s nástupcom ušetriť stovky eur.

Spoločnosť Apple dnes ponúka iPhone 13 v plnej cene za 899 €, pričom iPhone 14 sa predáva o rovných 100 € drahšie – a teda za 999 €. Kde teda nakupovať predchodcu v zľave tak, aby ste na tom dobre ušetrili?

Na základe nášho prieskumu sa nám podarilo nájsť hneď niekoľko predajcov, ktorí majú iPhone 13 vo výraznom cenovom zvýhodnení. Napríklad v tejto spoločnosti ho nájdete v základnej 128 GB verzii už za 789 €. V porovnaní s novšou generáciou predstavuje zľava až 210 € a to už stojí za zváženie. Ak hľadáte iPhone 13 za najlepšiu cenu na Slovensku, jednotlivé ponuky nájdete tu.

Nezabúdajte na iPhone 13 mini. Aj ten je veľmi lacný 

iPhone 13 mini
Zdroj: Unsplash / Onur Binay (úprava redakcie)

Okrem toho si ešte stále môžete kúpiť v zľave aj oveľa menší iPhone 13 mini . Tento model s 5,4″ displejom poslúži predovšetkým ľuďom, ktorí nepreferujú obrovské uhlopriečky. No a jeho cena?

Zatiaľ čo Apple predáva iPhone 13 mini od 799 €, vďaka vďaka dnešným zľavám môžete získať tento obľúbený smartfón Slovákov už za 713 €. Iste, nie je to až tak výrazné zvýhodnenie, ako pri väčšej 6,1″ verzii ale stále môžete vďaka nemu ušetriť až 86 €. iPhone 13 mini kúpite aktuálne za najlepšiu cenu u týchto predajcov.

Nezabudnite na kvalitné kryty. Nie sú drahé 

Loopi Silicone Case pre iPhone 12 Pro Max
Zdroj: Loopi

Taktiež netreba zabúdať na príslušenstvo, ktoré dostatočne ochráni váš smartfón. Na internetovom obchode Loopi nájdete široký sortiment elegantných, kvalitných a odolných krytov.

Na svoj iPhone 13 / 13 mini si tak môžete kúpiť špeciálny ekologický obal vyrobený z pšeničnej slamy, ktorý stojí iba 12,99 €, transparentný obal s plastovou UV stálou časťou za 14,99 €, MagSafe transparentný obal za 19,99 € a vlajkovú loď ponuky, tvrdený silikónový MagSafe obal so semišovou výstelkou za 24,99 €.

Loopi Silicone Case pre iPhone 12 Pro Max
Zdroj: Loopi

Pri objednávke si vždy skontrolujte, na aký model kryty objednávate. Na Loopi nájdete aj obaly pre staršie generácie iPhonov. Pokiaľ sa teda nechystáte zmeniť zariadenie, len si chcete ochrániť / skrášliť svoj starý iPhone, takže ide o výbornú voľbu.

Silikónový obal od Loopi
Zdroj: Loopi

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Objavili prvú zakázanú funkciu Apple Vision Pro: Výrobca to myslí dobre
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here