Spoločnosť Apple predstavila ešte v roku 2020 MagSafe systém, ktorý ponúka alternatívu ku klasickému káblovému a Qi bezdrôtovému nabíjaniu. Vďaka tejto technológii môžete na svojom iPhone dopĺňať energiu až rýchlosťou 15 W a navyše sa dočkáte aj veľmi komfortného používania. Koľko ale takáto sranda stojí? V bežnom predaji celkom dosť no vďaka zľavám zoženiete MagSafe systém za najlepšie ceny tu.

Bežná cena za MagSafe systém štartuje na úrovni 49,99 €, čo určite nie je málo. Keďže však tento produkt nie je úplnou novinkou, niektorí predajcovia ho majú v zľave. Zariadenie môžete získať už od 35 €, o čom sa môžete presvedčiť na tomto odkaze.

Príslušenstvo, ktoré pochádza priamo od spoločnosti Apple (a vďaka tomu dosahuje všetky garantované parametre) je kombináciou klasického kábla a hliníkového disku, ktoré sa pripojí na zadnú časť vášho iPhonu.

iPhone 13 Pro v zlatej a modrej farbe využívajúci MagSafe nabíjanie
Zdroj: Unsplash / Vựa Táo

Magnety sú veľmi pevné, vďaka čomu môžete MagSafe nabíjačku skombinovať aj s rôznym iným príslušenstvom pre iPhone (napríklad stojany alebo držiaky do auta). Na samotnom zariadení teda ušetríte krásnych 30 %, čo sa oplatí.

Nezabudnite na originálny 20 W adaptér. S MagSafe systémom bude fungovať najlepšie

20W adaptér
Zdroj: SvetApple.sk

Netreba zabúdať, že na to, aby vám MagSafe fungoval skutočne plnohodnotne potrebujete aj kvalitný adaptér s adekvátnym výkonom. Aj v tomto prípade vám odporúčame spoliehať sa výhradne na produkty od spoločnosti Apple, pri ktorých budete mať istotu dodržania všetkých štandardov. Klasický 20 W adaptér pre iPhone navyše ani nie je drahý a firma ho predáva od 25 €. Ak si však porovnáte ceny kliknutím na tento odkaz, zoženiete ho aj za podstatne menej peňazí.

Na záver len chceme upozorniť, že na trhu sa vyskytuje pomerne dosť čínskych napodobenín ako 20 W adaptéru, tak aj MagSafe nabíjačky od Apple, ktoré sa predávajú v rovnakom balení ako originál. Pri nákupe buďte preto obozretní.

Neriskujete totiž iba to, že príslušenstvo nebude fungovať podľa vašich očakávaní ale rovnako aj to, že vám poškodí váš hardvér. A to určite za tých pár ušetrených eur nestojí.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Smartfóny sú v kríze, ale existuje výnimka. Viete, o ktorú firmu ide?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -