Len predvčerom sme tu mali článok o maketách iPhonu 11. Tie nám ukázali približne to ako bude novinka vyzerať. Neboli však príliš vydarené. Dnes si ukážeme kvalitné makety iPhonu 11 s omnoho hodnovernejším dizajnom. Lepšie ukazujú 3 fotoaparáty na zadnej strane.

4Kvalitné makety iPhonu 11 sa spredu nelíšia od súčasných modelov.

Kvalitné makety iPhonu 11 ukazujú fotoaparáty tak ako budú vyzerať. – svetapple.sk

Blíži sa september a spolu s ním aj čoraz viacej informácii ohľadom nových iPhonov, ktoré tento mesiac tradične prináša. Tento rok už vieme ako budú vyzerať. Konkrétne tu vznikol diskutabilný dizajnérsky prvok. Je ním zadný fotoaparát. Pomerne rozsiahly štvorec nepríde ľuďom príliš elegantný a často spomínajú, že im pripomína skôr “dvojplatničku”. Dnes môžeme na videu od portálu macrumors vidieť všetky tri tohtoročné modely detailne.

Z prednej strany žiadne zmeny neočakávajme. iPhone 11 ako iPhone nástupca modelu XR budú mať úplne rovnaký displej ako predchodcovia.

V prípade najmenšieho dostaneme teda 5,8″ OLED displej, v prípade modelu XR 2 6,1″ (LCD), no a napokon ponuku zavŕši nástupca iPhonu XS Max s uhlopriečkou 6,5″. Ako už bolo v ostatných článkoch spomínané, Apple nebude meniť ani výrez. Priestor pre FaceID by mal tým pádom ostať nepozmenený.

Kvalitné makety iPhonu 11 ukazujú fotoaparáty tak ako budú vyzerať. - svetapple.sk
Kvalitné makety iPhonu 11 ukazujú fotoaparáty tak ako budú vyzerať. – svetapple.sk

Jedným z dôvodov, prečo si Apple opäť ponechá uhlopriečky je ten, že ľuďom vyhovujú. V ponuke je naozaj všetko a tak si stačí iba vybrať. Druhý, možno trošku menej známy dôvod je ten, že Apple na tom ušetrí. Nebude to zrejme žiadna horibilná čiastka ale bude používať technológie, s ktorými už rok pracuje a nemusí ich nanovo vyvíjať.

Späť
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here