Ak chcete špičkové bezdrôtové slúchadlá s dobrým zvukom a dokonalou kompatibilitou pre váš iPhone, Apple Watch či Mac, existuje alternatíva ku AirPods Max, ktorá nie je taká drahá. Na Beats Studio 3 sa síce trochu zabudlo, no to neznamená, že nemajú čo ponúknuť. Teraz na nich môžete brutálne ušetriť, takže ich nákup dáva zmysel.

Beats Studio 3 sú v predaji už dlhšiu dobu, no stále platí, že ich hardvér príliš nezostarol. Majú krásny dizajn, podporujú ANC a keď si v nich pustíte hudbu naplno, môžete sa tešiť na skvelú kvalitu prehrávania. Rovnako sú vybavené čipom W1, ako niektoré modely AirPods, vďaka čomu ich stačí iba priložiť ku Apple zariadeniu a samé sa v priebehu niekoľkých sekúnd spárujú. Okamžite si to zamilujete.

Najlepšie na Beats Studio 3 je ale to, ako lacno ich môžete kúpiť. V čase uvedenia na trh stali tieto slúchadlá 349 €, čo bolo zrejme vzhľadom na ich funkcie adekvátne. Po kliknutí na tento odkaz ich však môžete mať už od 253 €, čo v praxi znamená, že za ne zaplatíte ešte menej, ako za AirPods Pro 2. generácie. A to je ponuka, ktorá sa neodmieta.

Len pre porovnanie, Apple má v ponuke ešte jedny high-end bezdrôtové slúchadlá AirPods Max, ktoré sa ale v čase uvedenia na trh predávali za 649 €. Po kliknutí na tento odkaz ich síce zoženiete za 555 €, no ak nie ste vyslovene extrémne náročný poslucháč, podľa nás to nestojí za ten príplatok.

Beats Studio 3 v zlatej farbe
Zdroj: Unsplash / Alexunder Hess (úprava redakcie)

Sami máme osobnú skúsenosť ako s AirPods Max tak aj z Beats Studio 3 (dlhodobo) a myslíme si, že vzhľadom na cenu je stále lepšia voľba kúpa modelu od Beats. Každý sa však musí rozhodnúť podľa seba.

Ak už sa budete rozhodovať pre Beats Studio 3, určite by ste mali vedieť, akú majú výdrž batérie. Zrejme vás týmto údajom potešíme, nakoľko slúchadlá zvládnu na jedno nabitie až 40 hodín fungovania, čo je viac ako dosť. Nabíjanie síce prebieha cez starší microUSB port, ale na to si určite zvyknete.

Váha slúchadiel je 260 gramov a ich veľmi mäkké náušníky, ako aj čelenka sa postará o pohodlné nosenie všade, kde si ich vezmete. Konštrukcia je navyše masívna a odolná. Na záver spomenieme aj možnosť jednoduchej manipulácie so skladacím rámom zariadenia, ktorý ho premení na veľmi kompaktný produkt napríklad v čase, keď budete cestovať. Beats Studio 3 vám teda pre svoje rozmery určite nebudú prekážať.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -