V súčasnosti vyrába vlastné tablety obrovské množstvo známych firiem zameraných na elektroniku. Apple je so svojim iPadom po technologickej stránke jednoznačne na vrchole, no platí to žiaľ aj o cene. Ak si chcete kúpiť iPad, aj za základný model zaplatíte poriadny balík peňazí. Spoločnosť Lenovo má ale riešenie. Slušne vybavený Tab P11 (2nd Gen) kúpite po zľave za brutálne výhodnú cenu.

Tablet s elegantným plochým dizajnom má k dispozícii špičkovú výbavu, ktorá vám bude slúžiť či už doma, alebo na cestách, napríklad niekde v lietadle. Obrovský 11,5″ displej ponúka rozlíšenie 2000 x 1200 pixelov, 120 Hz a celý hardvér sa spolieha na procesor MediaTek Helio G99 s taktom 2.2 GHz. Spolu so 6 GB RAM to síce nebude určené pre náročných profesionálov, no na každodenné používanie tabletu vám tento čip určite postačí.

Čo sa týka ceny, ta tá je úplne fantastická. V čase uvedenia na trh druhej generácie Lenovo Tab P11 sa tablet predával za veľmi prijateľných 350 €. Po kliknutí na tento odkaz ho ale kúpite od 303 €, vďaka čomu ho získate ešte lacnejšie, ako základný iPad 9. generácie, ktorý prišiel na trh v roku 2021 a dnes používa desať rokov starý dizajn.

Množstvo technológií na palube Lenovo Tab P11 (2. gen)

Lenovo Tab P11 (Gen 2)
Zdroj: YouTube / nieantyfan (tablet)

Lenovo Tab P11 (Gen 2) má k dispozícii aj slot pre pamäťovú kartu, nájdete v ňom všetko od Bluetooth pripojenia, cez Wi-Fi až po GPS či dokonca 4G. Rovnako má tento tablet aj 13 Mpx zadný a 8 Mpx predný fotoaparát a dokonca ponúka zvýšenú odolnosť podľa normy IP52.

Na nabíjanie slúži USB-C port, ktorý dopĺňa veľký akumulátor s kapacitou 7 700 mAh a ak si budete chcieť prehrať hudbu alebo film, užijete si ho vďaka 4 vstavaným reproduktorom s podporou Dolby Atmos.

Lenovo sľubuje, že si ku tomuto tabletu budete môcť dokúpiť množstvo príslušenstva, od externej klávesnice až po šikovný aktívny stylus, vďaka čomu bude jeho používanie oveľa jednoduchšie a ľahko si svoj tablet premeníte na hybridný notebook. Batéria vydrží podľa výrobcu až 10 hodín a Lenovo Tab P11 (Gen 2) ponúka aj špeciálne detský režim.

Oplatí sa viac ako iPad 9? 

Je to skrátka ideálny produkt pre tých, ktorý hľadajú moderný tablet za cenu základného iPadu. A povedzme si na rovinu, že za uvedených 303 € dnes nekúpite ani iPad 9.

Prečítajte si tiež  Samsung Galaxy S6 vs. zverák, ani Iron Man nepomohol!

Ten Apple predáva ešte aj v roku 2023 za 429 €, pričom po kliknutí na tento odkaz ho získate najlacnejšie za 337 €. Rozhodnutie, čo si napokon vyberiete nechávame tak ako vždy na vás.

iPad 9
Zdroj: YouTube / Max Tech / LaPcheck (úprava redakcie)

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -