Leoš Mareš je veľmi známy moderátor po celom Česku aj Slovenku a ako sme mohli najnovšie vďaka jeho novému inzerátu zistiť, aj Leoš je veľký “Applista”. Dva roky mu k dobr slúžil iPhone 5S, konkrétne vo verzií Champaigne Gold a vo verzií so 64GB úložiskom. Teraz ho draží na českom Aukre, hodnota aukcie je už 2900€!

Leoš Mareš predáva svoj iPhone 5S, cena je už 2 900€

Pokiaľ by si chcel používať rovnaký telefón, ktorý pred tebou používal Leoš Mareš, teraz máš jedinečnú príležitosť vyskúšať si to! jediná podmienka je prihodiť do aukcie a potom už len čakať, či sa nájde odvážlivec, ktorý zaplatí viac ako ty. Momentálna je hodnota Marešovho iPhonu (v čase písania článku) asi 76 000kč. V prepočte približne 2 900€. Hodnota ale neustále stúpa.

- Reklama -

Leoš má očividne srdiečko na správnom mieste a tak sa rozhodol, že všetky peniaze, ktoré získa z predaja jeho dvojročného parťáka, daruje na charitatívnu organizáciu “Srdcerváče”. Momentálne sa nachádza na Aukre a je aj pekne nafotený. Podľa fotografií potom môžeme vidieť, že telefón na tom nie je po stránke stavu úplne najlepšie. Hoci nemá žiadne viditeľné poškodenia na displeji, hliníkové telo je poškriabané pomerne dosť a nájdeme na ňom aj väčšie odreniny.

Snímka obrazovky 2016-06-03 o 15.01.40

O to ale lepšie pre budúceho potenciálneho kupca, ktorý sa bude môcť chváliť, že dané ryhy neurobil on, ale známy moderátor či už z televízie, alebo z rádia – Leoš Mareš. Pokiaľ ťa zaujíma, čo napísal k predaju sám Leoš, môžeš si to prečítať tu:

#MůjMilááášek#IPhone5S#STímtoStrojemJsemZaložilInstagram#STímtoStrojemJsemOdvysílalVšechnyPeriscopy#STímtoStrojemJsemDvaRokyŽil#MobilníLegenda#TeďSiHoMůžeteKoupit#TeďSiHoMůžeteVydražit#Výtěžek z prodeje této mobilní LEGENDY dám na charitu celý… #srdcerváči #LeošMareš

Ako môžeš teda vidieť, humor ho zjavne neobchádza ani v inzeráte a celý ho oživil pomerne zábavnými hashtagmi. My už len držíme palce, že si po telefón niekto príde a že zaň zaplatí čo najviac, aby sa dostalo charitatívnej organizácií čo najviac peňazí. Leoš má už zrejme nový iPhone a my dúfame, že práve číta tento článok práve na ňom. Týmto ho samozrejme pozdravujeme! 🙂

Link na inzerát

Snímka obrazovky 2016-06-03 o 15.01.52

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here