Spoločnosť Logitech je známa výrobou špičkového a kvalitného príslušenstva pre všetky možné zariadenia. Tentokrát si vzali inžinieri do hľadáčika iPad Pro 11″ (2018 a 2020). Predstavili klávesnicu s názvom Folio Touch, ktorá obsahuje Trackpad. Cena je len polovičná oproti riešeniu od jablkovej spoločnosti.

Logitech Folio Touch

Keď cupertinský gigant začal predávať novú Magic Keyboard, mnohí fanúšikovia sa nestačili čudovať jej šialene vysokej cene. Zaplatiť za takéto príslušenstvo 299-349$ je jednoducho úlet. Logitech síce nepatrí medzi najlacnejších výrobcov, no na druhej strane pýta oveľa nižšiu sumu peňazí. Novinkou v jeho portfóliu je klávesnica s trackapdom, určená pre 11″ iPad Pro (2018 a 2020). Jej názov je Logitech Folio Touch a cena začína na 160$!

Ešte dávnejšie táto spoločnosť predstavila obal s klávensnicou, ktorý nazýva Combo Touch. Ten priniesol trackpad aj pre 7. generáciu iPadu alebo iPad Air s 10,5″ displejom. Spolu s novinkou Folio Touch dokáže váš tablet efektívne ochrániť, nakoľko sa do nej zariadenie musí najskôr vložiť.

Používateľ má k dispozícii nastaviteľný stojan, ktorý ponúka lepšiu flexibilitu. Tak isto je súčasťou klávesnice aj držiak pre Apple Pencil a štyri režimy, v ktorých ju môžete používať (Písanie, Maľovanie, Čítanie či Vyhľadávanie).

O dopĺňanie energie a konektivitu sa postará Smart Connector. Dôležité je tiež podotknúť, že klávesy sú podsvietené. Novinka sa na trhu ocitne už čoskoro a dorazí aj na Slovensko. V zahraničí si ju budete môcť objednať cez oficiálne stránky Logitech či Apple. Brali by ste za polovicu takéto riešenie alebo je pre vás lepší originál (za dvojnásobok)? Napíšte nám do komentára.

Logitech predstavil alternatívu k Magic Keyboard pre iPad Pro. Stojí polovicu.
Logitech predstavil alternatívu k Magic Keyboard pre iPad Pro. Stojí polovicu.

zdroj

Prečítajte si tiež  Rýchle správy: Microsoft ponúka webovú aplikáciu Outlook pre Mac!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.