Pred pár dňami spoločnosť Logitech predstavila ultra prenosnú klávesnicu Logitech Keys-To-Go pre mobilné zariadenia s operačnými systémami Android a Windows. Klávesnica Logitech Keys-To-Go, ktorá je tiež už dlhšie dostupná aj pre zariadenia s iOS (klik na odkaz). Je to štíhla, samostatná klávesnica, pripájaná cez rozhranie Bluetooth, ktorá sa zmestí všade a môžete si ju preto vziať so sebou kamkoľvek.

Kamkoľvek pôjdete!

Vďaka štíhlemu a ľahkému prevedeniu klávesnicu ľahko vsuniete do kabelky, plážovej tašky, vrecka saka, či bundy bez toho, aby zaberala cenný priestor alebo vás nejako zaťažila. Klávesnica Logitech Keys-To-Go je potiahnutá tkaninou FabricSkin, ktorá odpudzuje vodu. Pomáha ju tak chrániť pred obliatím a nečistotami, takže ju môžete ľahko utrieť keď ju oblejete a ochráni ju aj pre pred omrvinkami. Je dostatočne odolná pre najrôznejšie situácie – doma, či vonku.

Logitech Keys-To-Go
Zdroj: Logitech Keys-To-Go

Malá ale šikovná

Napriek svojej neuveriteľnej štíhlosti má klávesnica Logitech Keys-To-Go optimálne rozložené klávesy pre pohodlný pocit pri písaní a tiež samostatný rad tlačidiel s klávesovými skratkami operačných systémov Android a Windows, aby jej použitie bolo praktickejšie a produktívnejšie. Táto verzia klávesnice pre Android a Windows navyše obsahuje skladací stojan, ktorý uľahčuje pohodlné písanie napr. na smartfónoch. Tento prenosný stojan sa pripojí ku klávesnici a podrží váš smartfón vo vzpriamenej polohe.

Logitech Keys-To-Go
Zdroj: Logitech Keys-To-Go

Dostupnosť a cena

Klávesnica Logitech Keys-To-Go bude dostupná pre zariadenia na platforme Android 4.1 a vyššom alebo s operačným systémom Windows® 7 a novším. Očakáva sa, že k dispozícii bude v Spojených štátoch, Európe a vybraných krajinách začiatkom apríla 2015 za odporúčanú maloobchodnú cenu 69,99 €. Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese www.logitech.com alebo na blogu Logitech.

Logitech Keys-To-Go
Zdroj: Logitech Keys-To-Go
Prečítajte si tiež  Koronavírus môže ohroziť výrobu AirPods Pro!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Dominik Bullo
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail dominik.bullo@svetapple.sk