Keď spoločnosť Apple predstavila v roku 2020 MagSafe nabíjačku pre iPhone, boli sme voči nej trochu skeptickí. Dnes sa, ale ukazuje, že ide o výborný produkt, ktorého používanie je v mnohých prípadoch až návykové. MagSafe nabíjačku si totiž môžete pripevniť do rôznych držiakov na stôl, ale aj do auta a jej používanie je extrémne komfortné. Teraz sa dá navyše kúpiť veľmi výhodne. Ušetríte slušné peniaze.

MagSafe systém je špecifický tým, že sa spolieha na 18 veľmi silných magnetov, ktoré sú umiestnené priamo v nabíjacom magnetickom puku. Aj to je dôvod, prečo je pripojenie zariadenia s príslušenstvom veľmi pevné a „nerozhodí“ ho ani to, keď máte MagSafe v aute a prejdete po väčšej jame. Je to skrátka premyslené do tých najmenších detailov.

To, čo je klasická nevýhoda MagSafe nabíjačky jej pomerne vysoká cena. Toto príslušenstvo pre iPhone sa štandardne predáva za mastných 49 €, ale vy ho viete získať aj oveľa lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz je totiž k dispozícii už za 34,9 €, čo je z nášho pohľadu veľmi výhodná ponuka.

MagSafe na iPhone
Zdroj: Unsplash / Studio Proper / Onur Binay (úprava redakcie)

Jednou z hlavných výhod MagSafe systému je to, že s ním viete bezdrôtovo nabíjať rýchlejšie, ako cez štandard Qi. Ten do vášho iPhonu pustí maximálne 7,5 W, no pri MagSafe to môže byť až 15 W. To je len o málo menej, ako nabíjanie cez štandardný 20 W adaptér.

Nutné je však zmieniť, že existujú zariadenia, kde 15 W nabíjanie nie je dostupné. Sú nimi 5,4″ iPhony 12 mini a 13 mini. Ich menšia konštrukcia je zrejme náchylnejšia na prehrievanie. Ak sa vám teda MagSafe systém zapáčil, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať už za 34,9 €. Z nášho pohľadu ide o super produkt, ktorý vám jednoznačne odporúčame vyskúšať. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple Watch - Apple to celkom nezvládlo!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -