Majitelia iPhonu X majú problém s OLED displejom!

0

Apple sa tento rok rozhodlo urobiť jeden veľký krok a predstavilo nám vôbec prvý iPhone, ktorý má displej na celej prednej strane. Na toto ale Apple nedokázalo použiť technológiu LCD (aj keď dnes to už je možné. Použilo preto OLED dodávanú Samsungom. Tá je síce dobrá ale sem tam má svoje muchy. 

Zelený pásik

Hoci nie je iPhone X na trhu zas až tak dlho, nový problém začína trápiť používateľov stále viac a viac. Často krát sa im stáva, že ich displej jednoducho prestane pracovať správne a v pravom alebo ľavom rohu ukazuje dlhý zelený pásik. Niečo podobné je ale pri OLED displejoch bežné a tak je jasné, že na vine nie je sám spotrebiteľ ale výrobca, ktorý mu dodal nekvalitný produkt (respektíve displej). Ten vo všeobecnosti dodáva spoločnosť Samsung Display a tá všetky displeje pred namontovaním do zariadenia starostlivo kontroluje.

Samozrejme nie každý je dokonalý a niekedy sa stane, že cez kontrolu prejde aj vadný kus, prípadne sa na ňom problémy objavia až neskôr. Vtedy treba vyhľadať predajcu prípadne autorizovaný servis, kde by ti mali telefón v momente vymeniť. Zelený pásik určite nepôsobí dobre a keď vezmeme do úvahy nákupnú cenu iPhonu X, nemá tu čo robiť. Zaujímavé je na ňom ale to, že nie vždy sa ukazuje v plnej svojej kráse. Samozrejme sú rôzne prípady, no používatelia hlásia aj to, že pásik niekedy zmizne a niekedy sa vráti späť.

Stretol si sa s niečim podobným aj ty? Ak áno, napíš nám do správy, prípadne do komentára na našej socialnej sieti. Budeme radi, keď ku svojmu komentáru/správe priožíš aj fotku/video!

iPhone X má problém - svetappele.sk

iPhone X má problém - svetappele.sk

iPhone X má problém – svetappele.sk

iPhone X má problém - svetappele.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk