Zdá sa, že technologický gigant doslova nestíha riešiť problémy, ktoré vznikli po vydaní iOS 15 a začiatku predaja iPhonu 13 vo všetkých štyroch verziách. Ako sa ukazuje, chyby sú takmer všade a sťažujú sa na ne ľudia z celého sveta.

Najnovšie sa začali objavovať tam, kde to doposiaľ ešte nebolo avizované. Majitelia hlásia, že im na ich zariadeniach nereaguje dotyk, čo v niektorých prípadoch vyžaduje opakované ťuknutie po zobrazovacej jednotke alebo dokonca reštart iPhonu 13.

To sa spoločnosti Apple a jej dobrému renomé v oblasti spoľahlivosti a funkčnosti vôbec nepodobá.

Problémy hlásia používatelia na viacerých fórach 

Príspevok samozrejme nie je jeden. Na rôznych fórach ako Reddit, Macrumors Forum alebo Twitter sa ich nachádzajú stovky a evidentne sú nezávislé. Prevažne sa to týka najnovšej generácie iPhonu, no v ojedinelých prípadoch sa chyba vyskytla aj na starších verziách.

Prečítajte si tiež  Existuje parameter, kde iPhone 13 mini prekoná iPhone 12 Pro Max v oblasti výdrže batérie

Aj tento fakt naznačuje, že ide s vysokou pravdepodobnosťou len o nedokonalosť softvéru, ktorá by sa mala dať vyriešiť prostredníctvom ďalšej aktualizácie iOS 15.

Na strane druhej, to že ku nej vôbec dochádza je obrovský problém a vôbec to nepomáha už tak poškodenému renomé veľkej aktualizácie, na ktorú ľudia prechádzajú zatiaľ iba opatrne.

Dajte nám vedieť do komentára, či ste sa s niečim podobným stretli aj vy. Podobná chyba sa pravidelne objavuje v aplikácií Facebook, no tá nie je spôsobená Applom ale jej vývojármi.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -