Spoločnosť Apple ponúkla už v roku 2008 svoj internetový obchod App Store, čím automaticky spôsobila malú revolúciu v oblasti predaja aplikácií. Postupne doň začalo pribúdať množstvo softvéru a medzi prvými sem svoju apku pridala aj sociálna sieť Facebook.

Ak ste na nej zaregistrovaní, je skoro isté, že ju máte vo svojom iPhone aj vy. Jej inštalácia býva jednou z prvých a takpovediac automatických možností po nákupe nového zariadenia.

- Reklama -

No a aj napriek tomu, že operačný systém iOS sa v porovnaní s Androidom zameriava len na niekoľko desiatok odlišných zariadení (pri Androide sú to tisíce), aplikácia nám už niekoľko mesiacov nefunguje správne.

Nechápte to zle. Facebook sa dá normálne stiahnuť, nainštalovať či používať, no na dennej báze dochádza ku zlyhaniam, ktoré nie je príjemné a dosť nám to prekáža.

Ako príklad môžeme uviesť napríklad obchod Market Place s nesprávnym rozmiestnením záberov na displeji, prezeranie fotiek alebo videí bez možnosti návratu späť, neschopnosť načítania internetovej stránky a mnoho iného.

Sťažnosti pribúdajú

5 dôvodov, prečo by ste na iPhone mali používať alfanumerické heslo,
5 dôvodov, prečo by ste na iPhone mali používať alfanumerické heslo,

Pokiaľ by sme sa s týmito nepríjemnosťami stretávali iba my, tento článok by pravdepodobne nevznikol. Dlhodobo ich však pozorujeme na iOS 14 či iOS 15 a často sa nám s chybami ozývajú aj samotní čitatelia.

[poll id=“11″]

Pridajte sa teda do ankety a dajte nám vedieť, či sa v aplikácii Facebook stretávate s častými chybami aj vy, alebo ste v poslednom čase nespozorovali žiaden problém. Budeme radi za váš feedback.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.