Každý jeden, kto pravidelne navštevuje Apple komunitu musí vedieť, kto je Martin Hájek. Respektíve možno nevie o koho konkrétne ide a dokonca ani to ako vyzerá, no pozná jeho prácu profesionálneho 3D grafika, ktorý už roky prináša tie najrealistickejšie pohľady nielen na Apple pred tým, než sa dané produkty dostávajú na trh. Je to proste 3D frajer a dnes ti ukážeme ako to dopadlo, keď sa mu do hľadáčika dostal iPhone 8!

5 farieb

Martin Hájek sa vždy snaží urobiť svoje koncepty podľa všetkých možných dostupných informácií a samozrejme sem tam tu vloží aj nejakú tú svoju ideu. Tentokrát to však vyzerá na pohľad, ktorý má verejnosti ukázať realitu. Autor renderov, na ktorých vidíme budúci iPhone 8, zvolil 5 farebných prevedení, v podstate ide o rovnaké verzie, aké poznáme aj dnes. Nájdeme tu Space Black, Jet Black, Silver, Gold a samozrejme Rose Gold. Nenájdeme tu však červený iPhone s označením (RED), z ktorého kúpy poputuje výťažok na výskum HIV/AIDS.

- Reklama -

Zaujímavé je tiež vidieť aj displej na prednej strane, kde nenájdeme žiadne rámčeky, teda skoro žiadne. Isté čierne pásiky tu predsa len budú, avšak pri reálnom používaní si ich človek ani nevšimne. Navyše už na renderoch vyzerá telefón výborne, aký máš naň názor ty?

iPhone 8 - svetapple.skiPhone 8 - svetapple.skiPhone 8 - svetapple.skiPhone 8 - svetapple.skiPhone 8 - svetapple.skiPhone 8 - svetapple.skiPhone 8 - svetapple.skiPhone 8 - svetapple.skiPhone 8 - svetapple.skiPhone 8 - svetapple.skiPhone 8 - svetapple.skiPhone 8 - svetapple.skiPhone 8 - svetapple.sk

iPhone 8 - svetapple.skiPhone 8 - svetapple.skiPhone 8 - svetapple.skiPhone 8 rendersiPhone 8 rendersiPhone 8 rendersiPhone 8 rendersiPhone 8 renders

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.