Úvod Zariadenia iPhone/iPad Máš iPhone a chceš provokovať majiteľov Samsungu? Takto sa to má robiť!

Máš iPhone a chceš provokovať majiteľov Samsungu? Takto sa to má robiť!

Vo svete smartfónov sa ľudia delia na tri skupiny. Sú to priaznivci nakúsnutého jablka, sympatizanti juhokórejského Samsungu, no a potom všetci ostatní, ktorí vlastnia smartfóny typu Huawei, Xiaomi či Oppo. Tretiu skupinu vynecháme a dostaneme sa na dva brehy, ktoré oddeľuje jedno rozbúrené more. Apple vs. Samsung, dve skupiny ľudí, ktoré sú pripravené vyškriabať si navzájom oči, len aby tých druhých presvedčili, že tá ich značka je najlepšia. Ak máš chuť vysmiať sa niekomu, kto na Smasung nedá dopustiť, teraz máš sakramentsky dobrú príležitosť!

Kryt

Ako si už možno z titulky pochopil, ide o kryt, ktorý je tým provokačným prvkom. Nejde tak o to, ako vyzerá po stránke konštrukcie, veď na tom by nebolo nič výnimočné. Ide skôr o to, čo ponúka zo strany vizuálu. Na jeho prednej aj zadnej strane totižto nájdeme ilúziu poškodenia. Ide o poskodenie ohňom, ktoré je vlastne rovnaké, ako pri novom Samsungu Galaxy Note 7, ktorý museli žiaľ stiahnuť z predaja, pretože zariadenia explodovali ako na bežiacom páse a nepomohla ani ich výmena za novšie kusy. Celý tento “prúser” stál Samsung niekoľko miliard dolárov, no čo je hlavné, pohneval si svojich vlastných a pokazil si dobré renomé vo vlastných kruhoch.

- Reklama -

Títo zákazníci budú teraz podľa analytikov siahať po niečom inom ako po Samsungu. Pôjde o iPhone 7 Plus alebo smartfón od spoločnosti Huawei. Prvé čo budú môcť urobiť po zakúpení iPhonu 7 bude pravdepodobne zakúpenie si tohto krytu. Ten imituje spálené zariadenie a iPhone s nim vyzerá ako by práve vybuchol. Jednoducho ideálny provokačný materiál pre “Samsungáča”, ktorého nemáš veľmi v láske. Najzaujímavejšie je to, že celý tento kryt nie je len zo zadnej strany, ale obsahuje aj prednú, ktorou je vlastne fólia. Na tej nájdeš tiež výtlačok horúceho poškodenia.

Ak už by si tento kryt nekupoval pre to aby si niekoho naštval, ale pre to, lebo je to proste cool, môžeme ti povedať, že by to mohla byť aj ideálna ochrana pred zlodejom. kto by predsa kradol takýto telefón, že? Ešte spomenieme fakt, že to nie je žiaden lacný špás aj keď to nie je žiadna tragédia. Cena za obal je $25 s tým, že jeho dostupnosť je plánovaná niekedy na november. Zatiaľ sú spustené predobjednávky a my sme veľmi zvedaví, či sa niekto z vás, našich čitateľov tohto “žartíku” chytí. Ak niekto bude mať tento kryt, nezabudnite nám zaslať fotku. Dostupný by mal byť na týchto internetových stránkach. V čase písania článku mali ale žiaľ zjavné problémy so servermi a nefungovali.

iPhone - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.