iPhone 12 mini je na trhu už nejaký ten piatok a hoci ho zďaleka nemôžeme označiť za novinku, určite o ňom môžeme hovoriť ako o veľmi rozumnej voľbe. Toto zariadenie má kvalitný 5,4″ OLED displej a hlavne veľmi kompaktné rozmery, vďaka ktorým sa neuveriteľne pohodlne používa. Rovnako je v ňom aj výkonný procesor A14 Bionic (5 nm), 2 fotoaparáty na zadnej strane či podpora MagSafe. Jeho najväčším benefitom je ale cena.

Tento telefón štartoval v čase uvedenia na trh na čiastke 799 € no dnes je oveľa lacnejší. Po kliknutí na tento odkaz zobrazíte ponuky, kde štartuje už na hranici 564,9 €. Vďaka tomu môžete mať vynikajúci moderný smartfón s minimálne štvorročnou podporou operačného systému iOS za veľmi rozumnú cenu. iPhone 12 mini je ideálna voľba nie len pre začiatočníkov alebo deti ale aj pre náročnejších spotrebiteľov, ktorí očakávajú vysoký výkon, kvalitné fotky, videá a tiež celodennú výdrž batérie.

Pochopiteľne sme sa ale pozreli aj na novší iPhone 13 mini, ktorý je veľmi podobný ako práve iPhone 12 mini. Rozdielom sú diagonálne umiestnené zadné fotoaparáty, ktoré ponúkajú o čosi kvalitnejšie zábery a tiež menší výrez pre Face ID. iPhone 13 mini má tiež o niečo väčší akumulátor, až 128 GB základnú pamäť a procesor A15 Bionic no po technickej stránke je veľmi podobný ako predchodca. A cena? V čase uvedenia na trh sa predával takisto za 799 € no dnes ho môžete po kliknutí na tento odkaz zohnať už od 633 €. Pravda, zaplatíte zaň o niečo viac, ako za iPhone 12 mini no o rok modernejší hardvér môžete získať s príplatkom len 68 €. A to sa z nášho pohľadu oplatí.

V neposlednom rade nezabúdajme ani na iPhone 12, ktorý Apple vyrába do dnešných a takisto ho viete kúpiť za rozumnú cenu. Zariadenie sa ponúkalo v čase uvedenia na trh za cenu od 899 € a vy ho dnes kúpite po kliknutí na tento odkaz od 595 €. Jeho hardvér je skoro na 100 % zhodný s iPhonom 12 mini. Výnimku tvorí iba, 6,1″ vs 5,4″ displej a tiež väčší akumulátor, ktorý ponúkne lepšiu výdrž batérie. Rozhodnutie ale nechávame na vás.

Kúpte na svoj iPhone obal od Loopi

Zdroj: Loopi

A keď už si budete kupovať nový iPhone 12 mini, nezabudnite, že na internetovej stránke Loopi nájdete pre obe zariadenia príslušenstvo v špičkovej kvalite.

Prečítajte si tiež  Nový MacBook Air 2022 môžete mať o skoro 200 € lacnejšie. Pozrite si ponuku, ktorá sa neodmieta

Spomeňme napríklad tento silikónový obal s plastovou výstuhou, vnútornou semišovou výstelkou, podporou MagSafe a tiež animáciou len za 24,99 € alebo čistý transparentný obal, ktorého zadná plastová časť nezožltne, len za 14,99 €. Ak chcete podporu MagSafe a transparentný obal v jednom aj takáto možnosť existuje. Jej cena je 19,99 €.

Najlacnejším produktom v ponuke je potom Loopi Eco Case vyrobený z pšeničnej slamy. Len za 12,99 € ho môžete mať doma a keď ho prestanete používať, sám sa rozloží v komposte. Je to dostupné a veľmi ekologické riešenie.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here