Nemusíte patriť medzi filmových či seriálových nadšencov na to, aby ste poznali legendárnu dvojicu Adama a Jamieho, ktorí vo svojom seriáli vyvracajú rôzne mýty pomocou naozaj bláznivých pokusov. Dnes sa môžme pozrieť na test nového Gorilla Glass 4, ktoré vraj len tak ľahko nerozbijete!

Výborná reklama

Denno denne nás obklopujú milióny reklám, ktoré poukazujú na nové produkty. Poznáme ich napríklad z televízie či z billboardov vedľa ciest. Snaha a kreativita sa cení a za to musíme pochváliť aj tvorcov Gorilla Glass 4, Cornimg. Práve oni sa rozhodli, že reklamu pojmu troška ináč a dohodli si spoluprácu so známou dvojicou so seriálu MythBusters. Ti nové sklo podrobili niekoľkým testom odolnosti, ktoré boli samozrejme zaznamenané v pekných spomalených záberoch! Pozrite si teda naozaj kreatívnu reklamu, na Gorilla Glass 4, ktoré už čoskoro možno bude súčasťou aj našich iPhonov!

Prečítajte si tiež  iOS 9 by Ralph Theodory
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.