Na sociálnej sieti Weibo sa sem tam niečo nájde. Sem tam sa tam nájde niečo čo súvisí so spoločnosťou Apple a takmer vždy ide o únik, ktorý ukazuje niečo z najnovších, ešte nepredstavených zariadení. Dnes sme na tejto sociálnej sieti mohli videť iPhone 6S avšak podľa všetkého ide len o falošný únik, na ktorom vlastne vidíme iPhone 5S.

iPhone 6S

Na najnovších fotografiách môžme údajne vidieť absolútnu novinku iPhone 6S vo Farbe Rose Gold, ktorá by mohla teoreticky priniesť aj niekoľko dizajnových zmien. Obrázok už stihol obletieť svet a zaujímali sa oň aj svetové média avšak pri krátkom prezretí fotografií je jasné, že na fotkách nevidíme spomínanú Cupertinsku novinku, ale predošlý iPhone 5S v nejakej úprave.

- Reklama -

Čítaj tiež: 11 vecí, ktoré by mal ponúknuť nový iPhone 6S

A ako sme na to prišli? Stačí sa pozrieť na prednú stranu a rozmiestnenie prvkov, napríklad prednú kameru, kde je jasne vidieť, že je skutočne predošlej generácie. Nevylučujeme, že zariadenie nie je už dávnejšie spomínaný iPhone 6C so 4″ displejom ale pravdepodobnosť je podľa nášho názoru tak 5%.

iPhone 6S Rose Gold - svetapple.sk
iPhone 6S Rose Gold – svetapple.sk
iPhone 6s Rose Gold
iPhone 6S Rose Gold - svetapple.sk
iPhone 6S Rose Gold – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.