Zdá sa, že tento rok sa spoločnosti Apple darí o čosi viac ako minulý rok. Čo sa predajov týka, tak nové iPhony idú ako teplé rožky a to isté sa týka aj výroby. Kým minulý rok sme na nový iPhone čakali takmer dva mesiace, tento rok to budú len dva týždne! Apple oznámilo, kedy sa začne predávať iPhone 6S a iPhone 6S Plus na Slovensku a v Česku!

Začiatok predaja iPhonu 6S a 6S Plus u nás!

Predaje nový iPhonov už dávno začali a teraz nastal čas na nám už veľmi dobre známe vlny predajov. Apple totiž vždy ponúka produkty pre viacero krajín naraz v určitých časových intervaloch. Do konca roka sa bude novinka predávať v 130 krajinách po celom svete. Dnes bola oznámená prvá októbrová vlna predajov, teda druhá vlna celosvetových predajov. iPhone 6S a iPhone 6S Plus si to namieri do 40 krajín. Čuduj sa svete, bude medzi nimi aj Česko a Slovensko.

- Reklama -

Ceny zatiaľ nepoznáme, no predpokladáme, že budú totožné s cenami minuloročného iPhonu 6 a iPhonu 6 Plus. Je však nutné dodať, že napríklad v Nemecku narástli ceny o niekoľko desiatok eur. Nejde o nič drastické, no pri telefóne za takmer 1000 eur by sa cena nemusela navyšovať. Žiaľ, s tým my už nič nenarobíme.

iPhone 6S "Rose Gold" - svetapple.sk
iPhone 6S “Rose Gold” – svetapple.sk
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here