To, ako bude pravdepodobne vyzerať nový iPhone nám prezradilo kvantum makiet, ktoré boli vytlačené na 3D tlačiarňach vďaka uniknutým renderom z továrne Foxcon. Dnes sa na čínskej socialnej sieti Weibo objavila fotka, zachytávajúca iPad mini s retina displejom a iPad Air s Touch ID senzorom.

Makety

Makety sú v podstate totožné so súčasnou generáciou iPadov. Zmena sa teda týka len tlačidla Home Button, v ktorom nájdeme senzor odtlačkov prstov Touch ID. Práve to má byť jeden z hlavných dôvodov, prečo si iPad kúpiť. Rozdiely sú tak oproti minuloročným modelom naozaj zanedbateľné!

Čoho sa pri iPadoch dočkáme?

Nové iPady by nemali ponúknuť nijakú výraznú zmenu v oblasti dizajnu. Kľúčový bude najmä hardware, ktorý sa bude s najväčšou pravdepodobnosťou snažiť spoločnosť Apple zjednotiť pri všetkých iOS zariadeniach. O výkon by sa mal postarať nový čip Apple A8. Operačná pamäť zrejme ostane pri 1 GB, pokiaľ by však chceli v Coupertine prekvapiť, mohli by ponúknuť 2-4 GB. Dnes už s vysokou pravdepodobnosťou vieme povedať aj to, že fotoaparáty pri novom iPade budú vylepšené. Zo zadnej strany to bude konkrétne z 5 Mpx na 8 Mpx a “Face Time” z 1,2 Mpx na 1,5 Mpx. Fotografie vytvorené iPadom tak budú opäť o čosi kvalitnejšie ako predtým a dostanú sa na čelo konkurencie!

iPad-mini-touch-ID-e1403527712708
Na fotke nájdeme aj maketu 4,7″ iPhonu 6 – svetapple.sk

 

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here