Počas tohto roka by malo byť predstavovanie iPhonov opäť raz zaujímavé. Nová Keynote by mala byť niekedy v septembri a mali by sme na nej vidieť opäť raz vynovené zariadenia s označením „S“ za číslicou 6. Tieto zariadenia prinesú lepší výkon, Force Touch ale aj kvalitný fotoaparát. Na internete sa objavili údajné snímky iPhonu 6S, ktoré ho zobrazujú s dvoma fotoaparátmi!

Duálny fotoaparát!

iPhone 6S by mal priniesť hneď niekoľko noviniek, medzi ktoré bude možno patriť aj duálny fotoaparát na jeho zadnej strane. Kvalita fotiek by bola tým pádom opäť raz o nejaký ten level vyššie a telefón by odrovnal celú svoju konkurenciu. To, či sa tak stane samozrejme dopredu povedať nevieme, no na internete sa objavil údajný koncept iPhonu 6S práve s takýmto fotoaparátom a to dokonca vo farbe Rose Gold, čo je jedna z nových farebných variánt, ktorej by sme sa taktiež mohli dočkať s príchodom najbližšieho modelu.

Táto maketa, koncept, alebo ako sa to dá nazvať, možno vyzerá reálne avšak (podľa nášho názoru) nejde o žiaden kúsok zo strany Apple. Ako celok to totiž nevyzerá ani trošku dobre a to by spoločnosť nikdy nedopustila. Ako to teda bude z duálnym fotoaparátom uvidíme asi až niekedy v septembri, avšak teraz si môžme vychutnať aspoň fotografie, ktoré nám ukazujú jednu z možností, ako by mohol vyzerať.

Prečítajte si tiež  Jaguar XE bude môcť byť ovládaný iPhonom!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.