Spoločnosť Apple dnes zahájila oficiálne predobjednávky na iPhone 13, po čom začal zo strany zákazníkov a fanúšikov obrovský ošiaľ. V priebehu niekoľkých hodín sa niektoré verzie pripravené na 24. september úplne vypredali!

Podľa portálu Macrumors trpí najviac iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max, ktorý je vo svojej vrcholnej 1 TB verzii nedostupný v USA a postupne sa pridávajú ďalšie krajiny. Technologický gigant uvádza, že tieto verzie môžu prísť ku zákazníkom až v priebehu októbra.

Zvyšné verzie zatiaľ nemajú problém 

Dobrou správou ale je, že zvyšné 128 GB, 256 GB a 512 GB verzie zatiaľ nemajú problémy, hoci sa môžu o niekoľko hodín takisto prejaviť.

Predpokladáme, že Apple neočakával tak vysoký záujem o 1 TB verziu a preto uprednostnil vo výrobe menšie pamäťové varianty. Predsa len sa to možno niekedy nedá celkom odhadnúť.

Prečítajte si tiež  Akú výdrž batérie má iPhone 13 v porovnaní s iPhonom 11 a 12?

Pokiaľ budete mať šťastie, váš iPhone 13 predobjednaný dnes vám príde domov už v budúci piatok, 24. septembra alebo po víkende v pondelok 27. septembra.

Zariadenia si môžete objednávať aj na Slovensku, pričom k dispozícii sú hneď zo začiatku predaja všetky verzie ako aj pamäťové prevedenia. Minulý rok sa vo svete čakalo na iPhone 12/12 Pro a iPhone 12 mini/12 Pro Max zvlášť.

Máme tu niekoho, kto si zaobstaral iPhone 13 Pro Max s 1 TB úložiskom? Dajte nám vedieť do komentára a nezabudnite uviesť, na čo túto kapacitu využijete. Tešíme sa na všetky vaše reakcie a názory.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -