Keď spoločnosť Apple v roku 2020 predstavila iPad Air 4. generácie, potešila tým milióny fanúšikov po celom svete. Zariadenie dostalo konečne modernejší dizajn, ako vôbec prvé ponúkalo procesor A14 Bionic (5 nm) a samozrejme solídnu výdrž batérie. Problémom však bola cena, ktorá sa pohybovala v čase uvedenia na trh na úrovni 649,00 €. S tým je ale vďaka dnešnej ponuke koniec.

Nakoľko pravidelne sledujeme ceny nových produktov, podarilo sa nám nájsť iPad Air 4. generácie v rámci posledných skladových zásob u autorizovaného predajcu Apple s príjemným cenovým zvýhodnením. V základnej 64 GB verzii ho zoženiete už za 539,00 €, čo je v porovnaní s pôvodnou čiastkou až o 110,00 € lacnejšie. A aj keď nejde o novinku, vďaka modernému hardvéru o nič neprídete.

- Reklama -

Tento tablet vám poslúži ešte niekoľko dlhých rokov. A ak by vám 64 GB verzia nestačila a chceli by ste väčší 256 GB variant, stáť vás bude oproti pôvodným 849,00 € stále veľmi príjemných 709,00 €.

Apple už predstavilo novšiu generáciu iPadu Air. Kúpa tej starej je ale stále rozumná voľba 

ipad air Apple iphone 7
Zdroj: Unsplash / Sanjeev Mohindra

Za zmienku tiež stojí, že Apple už medzičasom predstavilo aj ďalšiu generáciu iPadu Air. Novinka sa však po stránke dizajnu v ničom nelíši a okrem podpory 5G pripojenia (v rámci verzie cellular) prináša iba čip M1.

Je síce pravda, že tento procesor je výrazne výkonnejší ako čip A14 Bionic, no na strane druhej ho v tomto zariadenia drvivá väčšina používateľov nebude mať ako využiť.

Kúpa štvrtej generácie, ktorej skladové zásoby sa postupne míňajú je preto veľmi rozumná a stále vám ju môžeme odporúčať. Nástupcu zoženiete v základnej 64 GB verzii za 679,00 € a vo vyššej 256 GB verzii za 849,00 €.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -