Keď spoločnosť Apple v roku 2020 predstavila iPad Air 4. generácie, potešila tým milióny fanúšikov po celom svete. Zariadenie dostalo konečne modernejší dizajn, ako vôbec prvé ponúkalo procesor A14 Bionic (5 nm) a samozrejme solídnu výdrž batérie. Problémom však bola cena, ktorá sa pohybovala v čase uvedenia na trh na úrovni 649,00 €. S tým je ale vďaka dnešným ponukám koniec.

Nakoľko pravidelne sledujeme ceny nových produktov, podarilo sa nám nájsť iPad Air 4. generácie v rámci posledných skladových zásob u viacerých predajcov s príjemným cenovým zvýhodnením. V základnej 64 GB verzii ho zoženiete už za 539,00 €, čo je v porovnaní s pôvodnou čiastkou až o 110,00 € lacnejšie. A aj keď nejde o novinku, vďaka modernému hardvéru o nič neprídete.

Tento tablet vám poslúži ešte niekoľko dlhých rokov. A ak by vám 64 GB verzia nestačila a chceli by ste väčší 256 GB variant, stáť vás bude oproti pôvodným 849,00 € stále veľmi príjemných 709,00 €.

Apple už predstavilo novšiu generáciu iPadu Air. Kúpa tej starej je ale stále rozumná voľba 

ipad air Apple iphone 7
Zdroj: Unsplash / Sanjeev Mohindra

Za zmienku tiež stojí, že Apple už medzičasom predstavilo aj ďalšiu generáciu iPadu Air. Novinka sa však po stránke dizajnu v ničom nelíši a okrem podpory 5G pripojenia (v rámci verzie cellular) prináša iba čip M1.

Je síce pravda, že tento procesor je výrazne výkonnejší ako čip A14 Bionic, no na strane druhej ho v tomto zariadenia drvivá väčšina používateľov nebude mať ako využiť.

Kúpa štvrtej generácie, ktorej skladové zásoby sa postupne míňajú je preto veľmi rozumná a stále vám ju môžeme odporúčať. Nástupcu zoženiete v základnej 64 GB verzii za 679,00 € a vo vyššej 256 GB verzii za 849,00 €.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Širokouhlý 34" Samsung monitor kúpite v zľave. Ponúka vysoké rozlíšenie a skvelé funkcie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -