Mnohí ľudia sa mylne domnievajú, že najpredávanejší iPad je top model s označením Pro. Pravda je však taká, že drvivá väčšina potencionálnych zákazníkov siaha pri svojom rozhodovaní po zariadení z opačnej strany ponuky. Najpredávanejší iPad je zároveň ten najlacnejší a my vám ukážeme miesto, kde na ňom aj čosi ušetríte.

Konkrétne ide o základný iPad 9. generácie, ktorý prišiel na trh ešte v roku 2021. Zariadenie má 10,2″ LCD displej s rozlíšením 2160 × 1620 px a takisto výkonný procesor A13 Bionic. A hoci nejde o to najlepšie čo Apple v súčasnosti ponúka, zariadenie je aj s týmto hardvérom veľmi obľúbené medzi študentmi či menej náročnými spotrebiteľmi.

Jeho základná cena, za ktorú ho predáva spoločnosť Apple je stanovená na čiastku 379,00 € za 64 GB Wi-Fi verziu. Nám sa však podarilo nájsť autorizovaných predajcov, ktorí vám dajú príjemnú 7 % zľavu a dopravu ZADARMO. Za 10,2″ iPad teda zaplatíte iba 349,00 €.

iPad 9. generácie
Zdroj: Noteboocheck

Pokiaľ by vám toto úložisko nestačilo, priplatiť si môžete aj za 256 GB verziu, ktorá vás bude stáť po zľave iba 509,00 €. Spoločnosť Apple ponúka túto istú konfiguráciu za podstatne vyšších 549,00 €. Aj v tomto prípade teda ušetríte 7 % z pôvodnej ceny, čo predstavuje 40 € zľavu.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  m:zone pripravuje Black Friday. Niektoré produkty zakúpite veľmi výhodne.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -