iPad je skvelé zariadenie, ktorého veľký displej môžete využívať pri obrovskom množstve činností. Mnohých ľudí od nákupu ale odrádza vysoká cena, ktorá je objektívne pri niektorých modeloch možno až trochu extrémna. Našťastie však existuje jeden iPad, ktorý Slováci nakupujú, ako na bežiacom páse, pretože sa oplatí. Na Slovensku ho zoženiete už od 333 €, pričom sa môžete tešiť na zaujímavý hardvér.

Reč je samozrejme o iPade 9. generácie, ktorý prišiel na trh v roku 2021. Hoci nejde o úplnú novinku, stále ponúka relatívne výkonný čip A13 Bionic, veľký 10,2″ Retina displej s vysokým rozlíšením a taktiež možnosť odomykania prostredníctvom odtlačku prsta – Touch ID. Bežná cena za tento tablet štartuje na Slovensku oficiálne od 429 € za základnú 64 GB verziu. Keďže však ide o starší model, za toľkoto peňazí ho v našej krajine predáva len veľmi málo e-shopov. Absolútne najvýhodnejšie ponuky na jeho nákup nájdete tu, no väčšinou sa jeho cena pohybuje na úrovni 350 € až 379 € u autorizovaných predajcov.

A prečo je iPad 9. generácie v našej krajine taký populárny? Odpoveď je jednoduchá, absolútne nič mu nechýba. Áno, je síce pravda, že zariadenie má pomerne zastaralý dizajn so zbalenými hranami. Rovnako tak pri ňom môžete zabudnúť na dva fotoaparáty či LiDAR skener v zadnej časti. Na druhej strane si ale treba na rovinu povedať, že tieto technológie obrovské množstvo používateľov nevyužíva ani na iPhone. V iPade by pre nich boli úplne zbytočné.

Hľadáte kvalitný transparentný kryt pre svoj iPhone? Na Loopi.sk ho nájdete. V ponuke je za skvelú cenu a zaplatiť zaň môžete rýchlo a bezpečne cez Apple Pay. (reklama)

iPad 9. generácie
Zdroj: Lesnumeriques.com

Tablety nám dnes slúžia predovšetkým na to, aby sme si na nich pohodlne pustili YouTube, Netflix, zahrali hry, zatelefonovali cez Face Time alebo prečítali aktuálne články na internete. Rovnako tak môžu byť užitočné pri rôznych kancelárskych činnostiach.

No a toto všetko vám ponúkne aj základný model z roku 2021. Ak si teda chcete vyskúšať iPad a nechcete zaň míňať veľa peňazí, iPad 9. generácie je na začiatok skvelá voľba , ktorú neoľutujete. Najlepšie ponuky na jeho nákup nájdete tu.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -