iPhone je síce krásne no za to veľmi krehké zariadenie. Nosiť ho bez krytu preto pre mnohých ľudí nepripadá v úvahu. Ak ste si našli toto zariadenie pod stromčekom, dnes vám ukážeme štyri druhy ochranných puzdier, ktoré štartujú už na cene 9,99 € a ponúkajú prvotriednu ochranu z každej strany.

Ide o obaly od Loopi.sk, ktoré sú ekologické, transparentné ale aj obľúbené silikónové. Taktiež veľa z nich podporuje MagSafe pripojenie a majú špecifické vlastnosti, ktoré vás určite zaujmú. Tak poďme na to.

1. Loopi Eco Case – ekológia za rozumnú cenu 

Loopi Bio Case
Zdroj: Loopi

Dnešná „Eco“ doba si pýta „Eco“ riešenia. Aj preto je v Loopi k dispozícii kryt vyrobený zo pšeničnej slamy, ktorý sa dá prírodne „zrecyklovať“. Akonáhle vám doslúži, stačí ho vložiť do kompostu a on sa po čase sám rozloží.

Samotné príslušenstvo je dostupné pre všetky modely od iPhonu 8 až po iPhone 14 Pro Max. Ak vás teda zaujalo, stačí si len vybrať tu správnu farbu. Na výber ich je až päť.

Loopi Bio Case
Zdroj: Loopi

No a cena? Tá je výnimočne nízka. Hoci bývajú podobné „Eco“ produkty drahé, pri Loopi Eco Case to neplatí. Toto príslušenstvo totiž kúpite v cenovom rozpätí od 9,99 € do 12,99 € čo je mimoriadne výhodná ponuka.

2. Loopi Transparent Case – Krásny dizajn iPhonu sa v ňom nestratí

Loopi Transparent Case
Zdroj: Loopi

Druhým tipom z ponuky Loopi.sk je elegantný transparentný obal vyrobený zo silikónu a plastu. Táto kombinácia zabezpečuje špičkovú ochranu zariadenia a zároveň sa postará o to, aby vám zadná časť obalu nezožltla.

Transparentný obal od Loopi obsahuje ochranu všetkých tlačidiel a taktiež špeciálne „vankúšiky“ v rohoch, ktoré dokážu utlmiť aj tvrdší náraz. Zariadenie to ochráni pred škaredými poškodeniami.

Budúci majitelia sa tiež môžu tešiť na špičkovú ochranu kamerového systému a špeciálnu povrchovú úpravu vo vnútornej časti krytu, vďaka ktorej sa silikónová časť nebude priliepať na kovové šasi iPhonov. Presne toto sa totiž pri mnohých lacných obaloch deje a nevyzerá to dobre.

Cena za Transparent Case je stanovená len na 14,99 € a na Loopi ho nájdete pre široký sortiment Apple zariadení od iPhonu 8 až po iPhone 14 Pro Max.

3. Loopi Transparent MagSafe Case – Podporuje magnetické nabíjanie a príslušenstvo

Loopi Transparent MagSafe Case
Zdroj: Loopi

Loopi Transparent MagSafe Case je v princípe rovnaký obal ako Loopi Transparent Case. Jediný rozdiel je v tom, že drahšia verzia ponúka aj podporu bezdrôtového nabíjania cez systém MagSafe vďaka sérii zabudovaných magnetov.

Prečítajte si tiež  iPhone 12 bude začínať na 128 GB kapacite s cenou 749€!

Loopi ponúka svoj transparentný MagSafe obal pre všetky iPhony, ktoré tento systém podporujú. V praxi ide série iPhonu 12, iPhonu 13 a iPhonu 14. Cena je stanovená len na 19,99 €.

4. Loopi Silicone Case – Vlajková loď ponuky s podporou MagSafe, animácie a mäkkou výstelkou vo vnútri

Loopi Silicone Case pre iPhone 12 Pro Max
Zdroj: Loopi

Ak hľadáte to najlepšie z najlepšieho, na Loopi.sk nájdete napríklad kvalitné silikónové MagSafe kryty, ktoré sú vystužené špeciálnou plastovou konštrukciou, ktorá zabezpečí maximálnu ochranu vášho zariadenia pri akomkoľvek páde na zem.

Obaly tiež ponúkajú vo vnútornej časti mäkčenú výstelku, vďaka ktorej sa bude mať váš iPhone ako „v bavlnke“. Problémom obrovského množstva krytov je totiž to, že sa medzi ne a zariadenie zvykne dostať prach, piesok alebo kovové piliny. No a tie dokážu narobiť na zadnom sklenenom tele zariadenia nepeknú šarapatu. V tomto prípade to našťastie nehrozí.

Silikónový obal od Loopi
Zdroj: Loopi

Určite vás bude zaujímať aj cena tohto krytu, ktorá je nastavená veľmi férovo. Príslušenstvo totiž stojí iba 24,99 € a k dispozícii je pre všetky modely iPhonu 12 alebo iPhonu 13 v bohatých farebných kombináciách. Stačí si len vybrať tu správnu.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJINZERCIA
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here