Na svete žije naozaj veľké množstvo ľudí, ktorí používajú mobilný telefón od spoločnosti Apple. Dnes sa tu však našiel jeden, ktorý sa rozhodol obetovať ho kvôli asi najabsurdnejšiemu testu vôbec.  Rozhodol sa, že zoberie iPhone 6 a vhodí ho do totálne prevarenej „gebuziny“ alebo kedysi Coca-Coly, čím ho vlastne celý zničil. 

Neviete ako sa zbaviť nadbytočného iPhonu 6? Takto!

Niektorí jedinci majú počas svojho života potrebu ničiť všetko čo sa zničiť dá. Samozrejme, každému je jasné, že za tento totálne absurdný test zarobil uploader omnoho viac, ako stojí nový iPhone 6, ale predsa len, koľko ľudí čaká na svoj iPhone, ktorý stále nie je naskladnený a on ho proste len tak úplne zničil. Na záver testu môžme vidieť poškodenia, ktoré spôsobil práve prevarený nápoj Coca-Cola. Podľa slov autora toho videa by ste nič podobné samozrejme nemali skúšať doma (začala mu dymiť batéria) pretože to môže byť nebezpečné a najmä preto, lebo musel vetrať 2 hodiny, kým sa toho smradu zbavil. Názor na to tento test si samozrejme urobte sami. Čo si o tom myslíte? 🙂

- Reklama -

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.