Spolu s novým iPhonom 13 a iPhonom 13 Pro spoločnosť Apple predstavila aj širokú škálu prepracovaného príslušenstva, ktoré je s týmito novinkami kompatibilné. Špeciálna pozornosť bola pri tom venovaná aj MagSafe koženej peňaženke, ktorá je v porovnaní s doterajšou verziou zásadne prepracovaná.

Novinka je síce stále dostupná s tým istým dizajnom a zároveň ponúka totožne špičkové vypracovanie z kvalitnej francúzskej kože, avšak po novom získala aj podporu pre aplikáciu Nájsť.

Hoci sú MagSafe magnety v zadnej časti veľmi pevné a peňaženku dokážu ukotviť celkom spoľahlivo, existuje pravdepodobnosť, že sa pri vkladaní alebo vyberaní z vrecka jednoducho uvoľní a spadne na zem. No a presne vtedy do hry vstúpi aplikácia Nájsť, ktorá vám ju pomôže presne lokalizovať.

Hoci zatiaľ nevieme, ako to bude fungovať v praxi, Apple sa na svojich internetových stránkach chváli, že peňaženku nájdeme či už v prípade straty alebo krádeže. Ak bude mať napríklad zlodej iPhone, sám nám presne povie, kde sa peňaženka nachádza. To znie zaujímavo.

Napíšte nám do komentára, čo si o tomto vylepšení myslíte vy. Páči sa vám nápad s aplikáciou Nájsť alebo si myslíte, že to v praxi nebude dávať veľký zmysel? Tešíme sa na všetky vaše reakcie a postrehy.

Prečítajte si tiež  iPhone 11 je stále extrémne populárny. Pri tejto cene po zľave sa tomu ani nečudujeme
Môže ťa zaujímať
- Reklama -