Spoločnosť Apple sa konečne po niekoľkých rokoch rozhodla, že jej iPad potrebuje vylepšený fotoaparát a kameru a tak sa iPad Air druhej generácie konečne dočkal poriadneho čipu. Vzhľadom na to, že pochádza pravdepodobne z iPhonu 5S, ide o celkom slušné náčinie na natáčanie amatérskych filmov, čo si v Apple veľmi dobre uvedomujú a tak spravili jednoduchú reklamu!

Apple – make a film with iPad

Názov reklamy hovorí za všetko a vlastne vystihuje úplne všetko čo sa v nej vyskytne. iPad Air 2 dokáže nahrávať cez svoj 8 megapixelový čip FUllHD video a tí z nás, čo ho už mali tú možnosť vyskúšať, nám určite dajú za pravdu, že oproti iPadu Air prvej generácie či iPadu mini ide o veľký posun vpred. Práve preto môže iPad pokojne slúžiť ako  amatérske náčinie na natáčanie filmov.

- Reklama -

Nová reklama teda ukazuje, že sa dá tablet využiť veľmi zaujímavo aj v praxi, nielen na prezentačných videách spoločnosti a že kvalitnejší fotoaparát tu nie je len tak. Celá reklama má 60 sekúnd a svojim slovom ju doplnil Martin Scorsesy so svojim zahajujúcim prejavom z roku 2014 na NYU Tisch School of the Arts. Navyše nadväzuje na poslednú reklamu spred dvoch týždňov, kde bol iPad prezentovaný ako skvelý nástroj na tvorenie hudby!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.