Ešte začiatkom roka naša správa o tom, že spoločnosť predstaví iPhone 6S v ružovej farbe, obletela svet. V približne rovnakom čase informoval analytik Ming-Chi Kuo o tom, že Apple predstaví iPhone práve v tejto farbe.

Odvtedy sa všade na internete objavujú fotografie a rendery s týmto zariadením. Dnešok nie je výnimkou a okrem iPhonu 6 Plus sme mali možnosť vidieť iPhone aj v balení!

iPhone 6S Rose Gold

Pokiaľ sa Apple naozaj rozhodne aj pre ružovú variantu iPhonu, pravdepodobne sa má na čo tešiť dievčenské publikom.

Ružová, alebo lepšie povedané, „dievčenská“ farba, by mohla byť presne pre ženy, ktorým sa  síce páči biela, ale chceli by aj zlatú. Ružová by mohla byť taká ideálna stredná cesta, keďže je trošku zlatá a zároveň je predná časť iPhonu biela. Nehovoriac samozrejme o tom, že to iPhonu v tejto farbe naozaj sekne!

Na internetovej sieti Weibe sa objavili úplne nové fotografie, ktoré ukazujú údajne fotografie iPhonu 6S Plus v ružovej farbe a rovnako aj viacero ružových iPhonov vedľa seba, ktoré sú pekne poukladané v balení.

Vierohodnosť týchto snímok žiaľ nevieme nijako overiť, nakoľko iPhone 6S bude vyzerať rovnako ako súčasná „šestka“. Pokiaľ sú ale naozajstné, musíme uznať, že telefón vyzerá v ružovej farbe naozaj výborne.

Prečítaj si tiež: Na internete sa objavili fotky ružového iPhonu 6S!

Fotografie, ktoré sa na Weibe objavili sú však  naozaj zlej kvality a tak je otázne, či bola znížená cielene (aby nebolo vidno detaily, poprípade chyby, ktoré pri prerábaní vo photoshope vznikli) alebo ide naozaj len o zníženie kvality samotnou sociálnou sieťou (podobne ako to robí napr. FB). Jedno je ale isté.

Jedna z fotografií, ktorá sa na sieti, vyskytla je naša. Konkrétne z tohto článku, ktorý sme urobili pre teba ešte v marci. Vtedy sme urobili rendery iPhonu 6S v ružovej farbe, aby si si vedel lepšie predstaviť, ako tento iPhone vyzerá.

Práve preto vieme, že fotografie nie sú pravé. To je ale náhoda, čo? (Škoda len že nám niekto orezal logo, ale kúsok z neho tam predsa len je!

Prečítajte si tiež  Zabudnite na ďalší 5,4" mini iPhone. Apple ho postupne ukončí. Náhrada vás nepoteší
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.