Nové iPhony sa zamerali na nových majiteľov tejto značky a vďaka veľkým displejom prilákali ľudí od konkurencie.  Dnes sa rozhodli, že už tradične podporia predaje nových iPhonov pomocou dvoch reklám, v ktorých sa snažia vystihnúť to, ako sa dá veľkosť displejov zúžitkovať ,a to ako skvele fotia nové fotoaparáty!

Huge

V prvej reklame máme možnosť vidieť niekoľko záberov, ktoré poukazujú na nový iPhone 6 a iPhone 6 Plus. Celá reklama dostala názov „Huge“ a snaží sa vystihnúť pointu veľkých displejov, ktoré Apple v nových iPhonoch použil. V reklame môžme takisto počuť aj relatívne známe hlasy. Nie je na tom nič zvláštne, keďže ide o Justina Timberlakea a Jimmyho Fallona.

Cameras

Druhá reklama dostala názov Cameras a snaží sa vystihnúť, ako ináč, to, ako dokáže iPhone natáčať video či fotiť fotografie. Špeciálne je tu použitý aj nový spomalený režim, vďaka ktorému dokážete natáčať videá v HD rozlíšení až pri 240 fps. Tak ako v prvej, tak sa aj v druhe reklame spoločnosť pokúsila použiť veľké displeje, a tak nám ukázala to, ako sa nám budú fotografie či videá jednouchšie upravovať!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.