Máte doma viacero Apple produktov a nebaví vás ich dennodenne nabíjať samostatne? Ani sa vám nečudujeme. Táto činnosť môže byť dosť otravná, nehovoriac o množstve káblov, ktoré k tomu potrebujete. Našťastie sa to dá ale vyriešiť šikovnou bezdrôtovou nabíjačkou od FIXED s názvom MagPowerstation, ktorá dokáže nabíjať váš iPhone, Apple Watch aj AirPods súčasne. Zariadenia na ňu stačí iba položiť. Teraz ju navyše viete získať za super cenu.

Aby sme šli rovno k veci, súčasťou nabíjačky je MagSafe magnetický kruh, ktorý je kompatibilný s iPhonom 12 alebo novšími modelmi (ktoré podporujú tento štandard). Samotný nabíjací kruh je možné vybrať zo stojana, vďaka čomu si ho môžete zobrať napríklad na cesty. Hneď vedľa neho potom nájdete otvor pre menší nabíjací krúžok z Apple Watch (nie je súčasťou balenia), ktorý si sem sami nasuniete a zapojíte do stojana cez USB-A (v balení nájdete aj USB-C adaptér, ak vlastníte novšiu nabíjačku).

Do trertice sa potom na FIXED MagPowerstation nachádza aj bezdrôtová plocha s podporou Qi nabíjania, na ktorú môžete položiť svoje AirPods alebo akékoľvek iné zariadenie. Maximálny výkon nabíjania je v tomto prípade až 15 W.

No a cena? FIXED MagPowerstation sa bežne predáva za 59,99 € no po kliknutí na tento odkaz nájdete aj ponuky, vďaka ktorým túto nabíjačku kúpite len za 43,7 €. Je to síce menšia zľava no vzhľadom na bežnú cenu produktu ju môžeme považovať za slušnú. Predsa len, 16 € nenájdete len tak na zemi.

Nabíjačka Fixed
Zdroj: Fixed

Nabíjačku môžete kúpiť v bielej farbe so silikónovou povrchovou úpravou. Tá je tu pre prípad, aby sa žiadne z vašich zariadení nepoškriabalo alebo ináč nepoškodilo. Práve toto býva veľký problém iných konkurenčných stojanov.

A ak náhodou nie ste fanúšikom bielej, nič si z toho nerobte. FIXED MagPowerstation nájdete po kliknutí na tento odkaz aj v čiernej farbe, pričom aj tá začína na cene 43,7 €. Nakoniec už iba zdôrazníme, že na to, aby ste využili plný potenciál tejto nabíjačky odporúča výrobca aspoň 37 W alebo výkonnejší adaptér. Ten žiaľ nie je súčasťou balenia.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Stiahnite si pozadia na tému jarného Apple Eventu a nalaďte sa na udalosť spolu s nami
Môže ťa zaujímať
- Reklama -