Keď spoločnosť Apple predstavila nový iPad Pro s procesorom M2, príliš nás to neoslnilo. Zariadenie je totiž prakticky rovnaké ako predchodca, no v jeho útrobách sa nachádza ešte výkonnejší počítačový ARM čip. Asi by nás ale nenapadlo, že už po mesiaci bude možné toto zariadenie získať v zľave.

Cenové zvýhodnenie síce zatiaľ nie je „brutálne“, no vďaka známemu slovenskému predajcovi ušetríte slušnú čiastku peňazí, ktorú na zemi len tak nenájdete. Ak teda rozmýšľate nad novým 11″ alebo 12,9″ tabletom, dnešnú ponuku by ste nemali prehliadnuť.

Aby sme to nenaťahovali, základná 128 GB verzia iPadu Pro 11″ s procesorom M2 sa na Slovensku oficiálne predáva 1 049 €. Vy ju ale môžete získať už za 1 010 €, vďaka čomu vám na účte zostane o 40 € viac. Oveľa väčšie cenové zvýhodnenie sa ale nachádza pri väčšom prevedení tabletu. iPad Pro 11″ s procesorom M2 kúpite najvýhodnejšie u týchto predajcov.

Ak si chcete kúpiť iPad Pro 12,9″ so 128 GB úložiskom, spoločnosť Apple ho na Slovensku oficiálne predáva od 1 449 €, čo je už naozaj dosť peňazí. Vďaka zľave zaň ale môžete zaplatiť iba 1 377 €, vďaka čomu ušetríte krásnych 72 €. iPad Pro 12,9″ s procesorom M2 kúpite najvýhodnejšie u týchto predajcov

Nový iPad Pro s procesorom M2 od spoločnosti Apple
Zdroj: Apple

Nezabúdajte na to, že v oboch prípadoch ide o horúcu novinku, ktorej cena zvykne klesať oveľa neskôr ako mesiac po predstavení. Aj drobné cenové zvýhodnenie by ste preto mali brať do úvahy a ak si chcete nový iPad Pro kúpiť, určite ho využite.

Starší iPad Pro M1 je výrazne lacnejší. Stále sa dá kúpiť

iPad Pro 2022
Zdroj: MacRumors

Taktiež dávame do pozornosti, že v ponuke je aj staré 12,9″ Pročko s procesorom M1. Cena tohto zariadenia štartuje na úrovni 1 130 €. Aj keď nejde o absolútnu novinku, verte nám, že vám výkon chýbať nebude. Navyše ušetríte cez 319 € a to znie zaujímavo.

Pre menší 11″ iPad Pro s procesorom M1 sme žiaľ nenašli žiadneho predajcu, ktorý by ho mal skladom. K dispozícii je však na objednávku napríklad tu, kde stojí iba 889 €. Ušetríte tak približne 120 €. iPad Pro 11″ s procesorom M1 kúpite najvýhodnejšie u týchto predajcov.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Apple prerušil vývoj 12,9" iPadu kvôli iPhone 6 plus
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.