Už sme ti písali o tom, že sa na internete objavili obaly iPhonu 7 a iPhonu SE, vďaka ktorým si môžeme aspoň ako tak predstaviť dizajn nových zariadení. Minimálne sme si mohli, pretože dnes ho už vďaka posledným únikom poznáme celkom dokonalo. Každopádne nie je od veci dané kryty porovnať s iPhonom 6S či iPhonom 5S. Na čo vlastne porovnávať? Poďme ich rovno nasadiť! Chalani z Unbox Theraphy tak urobili a my si môžeme pozrieť to, aké asi budú rozdiely v pripravovaných smartfónoch

Obal z iPhonu 7 a SE na iPhone 6S a 5S!

Najnovšie video ti krásne ukáže, aký bude rozdiel medzi iPhonom 6S a iPhonom 7. Taktiež sa dočkáš rozdielu medzi iPhonom SE a iPhonom 5S. Za všetko môžu obaly, ktoré sa už dajú na internete zakúpiť. Unbox Theraphy na nič nečakal a dnes už porovnával. Na prvý pohľad si môžeme všimnúť, že telá oboch zariadení budú približne rovnaké, zmeny ale predsalen nastanú v oboch prípadoch.

Apple MacBook MJY32CZ/A môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Pri menšom modeli SE príde zmena zrejme len taká viacmenej minimálna, a to vo forme mierneho zaoblenia hrán. V ostatných prípadoch by sme sa ale mali tešiť na takmer rovnaký smartfón ako model iPhone 5S. Ak sa budeš chcieť odlíšiť, budeš si asi musieť kúpiť Rose Gold, čož je jediná farba z ponuky, ktorú by mala novinka ponúknuť a neponúkol ju iPhone 5S už dávno pred tým.

- Reklama -

iPhone - svetapple.sk

Na väčšom a ešte očakávanejšom modeli iPhone 7, ktorý však uvidíme až niekedy v septembri tohto roka môžeme vidieť zmeny napríklad v miestach fotoaparátu. Otvor je podstatne väčší ako pri súčasných modeloch a tiež jeho umiestnenie, ktoré je o čosi nižšie ako je umiestnenie súčasnej šošovky. iPhone 7 bude podľa krytu rozmerovo asi tam, kde je súčasné 6S-ko, čo nám celkom vyhovuje.

Rozlúčiť sa ale žiaľ môžeme napríklad s 3,5mm jackom, ktorý nám bude určite veľmi chýbať pretože, si cez tento port púšťame hudbu napríklad v aute, ktoré nie je až také stáre ale stream cez Bluetooth jednoducho nepodporuje. Uvidíme v septembri, čo nám Apple ukáže, ale toto video je určite zaujímavé minimálne na to, aby si človek urobil taký “predobraz” toho, čo nám Apple predstaví!

 

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here