Niektoré testy sú v súčasnosti veľmi diskutabilné, ale tu nejde o praktické využitie ako skôr o zaujímavosť. Bol by si ochotný vyskúšať tvoj iPhone v teste s gumičkami? Vieme, jedna gumička je pomerne neškodná, ale takých 1500 vie dokopy urobiť už pomerne silný tlak aj na to, aby poškodil hliníkové šasi či dotykové sklo. Vrámci vedy sa to opäť odhodlal otestovať TechRax, tento ničiteľ má na svojom konte už desiatky či možno aj stovky iPhonov. Podľahne mu iPhone 7 Plus aj v poslednom videu?

Odolá iPhone 7 Plus 1500 gumičkám?

1500 gumičiek vie teoreticky narobiť poriadnú šarapatu a takému iPhonu to vôbec nemusí prospieť. Nevieme si síce predstaviť človeka, ktorý by toto dobrovoľne skúšal, ale jeden tu taký je. Ten to navyše aj natočí a na konci videa dáva gumičky dole pomerne sofistikovaným spôsobom, pomocou plynového horáku.

Výsledok ti samozrejme nebudeme prezrádzať, to my nezvykneme, ale môžeme ti povedať, že to stojí za zhliadnutie. Hlúposť niektorých ľudí nemá hraníc, ale čo keď si dokáže práve takýmito videami slušne zarobiť však! 🙂

Prečítajte si tiež  Neskutočné, čo prežil tento iPhone 7 Plus!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.