Apple práve predstavilo úplne nový iPhone 11, ktorý nahrádza iPhone XR. Super správou je, že vďaka Nemeckému Apple Storu môžeme ale uviesť oficiálne ceny iPhonu 11 na Slovenskom trhu.

Oficiálne ceny iPhonu 11 na Slovensku. Telefón zlacnel. Nie však o veľa.

Apple predstavilo iPhone 11 ako produkt, ktorý bude úrečný masám. Hoci nemá top konfiguráciu, jeho špecifikácia z neho robí zariadenie, ktoré bude robiť radosť miliónom používateľom po celom svete a stane sa tak pravdepodobne najpopulárnejším spomedzi všetkých iPhonov.

Má fantastický fotoaparát, výkonný procesor a mnoho iného o čom sa viac dočítate v tomto článku. Čo však cena? Je nižšia! Apple skutočne znižovalo aj keď nie až tak výrazne. V USA zariadenie štartuje na sume 699$ za 64GB variant, čo je pozitívne. Európsky trh ale žiaľ nie je rovnaký a ceny sú tu úplne iné. Koľko bude stáť iPhone na Slovensku? Ceny poznáme vďaka Nemeckému Apple Store, kde su možno na oko trochu nespravodlivo rovnaké ako u nás. Pozitívnou správou je, že telefón bude lacnejší. Rozdiel je citeľný.

Oficiálne ceny iPhonu 11 na Slovenskom trhu.

  • iPhone 11 (64GB) – 799€
  • iPhone 11 (128GB) – 849€
  • iPhone 11 (256GB) – 969€

Čo hovoríte na tento cenník? Pôjdete do novinky alebo vás viac oslovil model 11 Pro? Zanechajte nám komentár.

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here