Na internete sa objavujú rôzne správy, ktoré hovoria o tom, ako by mal vyzerať iPhone SE 2, prípadne ako by sa mal volať. Dnes sa objavili fotografie jedného juhokórejského operátora, ktorý zverejnil jeho dizajn a tiež presný názov.

2Operátor ukázal dizajn iPhonu SE 2 a tiež presný názov.

Operátor ukázal dizajn iPhonu SE 2 a tiež presný názov.
Operátor ukázal dizajn iPhonu SE 2 a tiež presný názov.

Vyzerá to tak, že v Južnej Kórei sú zhruba 2 mesiace popredu. Približne za takú dobu by mal prísť do predaja iPhone SE 2, respektíve iPhone 9, ako ho operátor Korean Telecom (KT) označuje. Zariadenie sa objavilo na reklamných materiáloch priamo v jednej z pobočiek telekomunikačnej spoločnosti. Informoval o tom portál mysmartprice.com.

Na obrázkoch môžeme vidieť v provom rade úplne evidentné označenie „iPhone 9“. Je veľmi pravdepodobné, že je správne. Dôvod je taký, že práve tento model nikdy predstavený nebol a Apple ho vyslovene preskočilo. Dávalo by to teda logiku. Navyše by šlo o priameho nástupcu iPhonu 8 (čím má toto zariadenie byť aj v realite). Duchovne by malo ísť ale o iPhone SE 2. Ak sa teda operátor nemýli, Apple skutočne použije na označenie modelu číslo „9“.

Okrem iného zverejnil aj fotku zariadenia, konkrétne v červenej farbe. Jedná sa o špeciálnu verziu Product (RED). Pokiaľ si zakúpite zariadenie v tejto variante, automaticky prispievate na organizáciu, ktorá bojuje proti vírusovému ochoreniu HIV/AIDS. Žiaľ kvalita samotnej fotografie nie je príliš veľká. Na druhú stranu ale môžeme krásne vidieť jasne umiestnené logo na stred a riešenie blesku podobne, ako to má iPhone XR (vertikálne).

Späť
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.