Apple tento rok predstavilo niečo, čo Steve Jobs doslova nenávidel a vyhýbal sa tomu čo najviac to išlo. Predstavilo stylus, ktorý sa nazýva Apple Pencil a funguje ako exkluzívne príslušenstvo k úplne novému, doslova obrovskému iPadu Pro, ktorý ponúka 12,9″ displej a naozaj ultimátny výkon. Apple sa rozhodlo, že nové iPady prinesie aj do spoločnosti, pod ktorú sa významne podpísal Jobs. Priniesol ich do Pixaru, kde sa im nové iPady ohromne páčili.

Nový iPad v Pixare

Keďže je Pixar predovšetkým o kreativite a kľúčové je k rozprávkam pre deti priniesť aj naozaj kvalitné a prepracované postavičky, je potrebné mať na to aj potrebné príslušenstvo. Jeden by možno nepovedal ale aj to je jedna z vecí, prečo vlastne vznikol nový iPad Pro spolu so stylusom Apple Pencil. Pokiaľ totiž potrebuje človek niečo nakresliť a rovno to editovať nie je nič jednoduchšie ako všetko urobiť na ploche obrovského displeja. Navyše Apple myslel aj na rôzne veci ako napríkald ignorovanie ruky.

- Reklama -

To môže byť pri tak obrovskej obrazovke akú ponúka iPad Pro problém. Prečo? Toto zariadenie je tak veľké, že človek jednoducho potrebuje položiť ruku na displej aby mohol pohodlne pracovať. Tu sa ukazuje, že software je vypracovaný tak dobre, že túto ruku dokáže bez akýchkoľvek problémov ignorovať a tváriť sa, že tam vlastne nie je položená. To však nie je všetko. V pixare si tiež pochvaľovali naozaj rýchlu odozvu či kvalitný displej, čo sú taktiež kľúčové vlastnosti nového iPadu Pro. Je viac ako možné, že zariadenie budú v budúcnosti využívať aj pri tvorbe svojich animovaných filmov. Je totižto naozaj nápomocné v mnohých situáciach!

iPad Pro - svetapple.sk
iPad Pro – svetapple.sk
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here