Najpresnejší leaker Mark Gurman z agentúry Bloomberg zverejnil informáciu, v ktorej nám odhaľuje svoje očakávania ohľadom predstavenia AirPods Pro a iPadu Pro ďalšej generácie.

Podľa jeho zistení zo zdrojov blízkych Apple a dodávateľským reťazcom uvidíme oba tieto produkty až v priebehu budúce roka. Odhalené by tak mohli byť súbežne na tradičnej jarnej Keynote, kde sme tento rok videli nielen iPad Pro ale aj iMac 24″ či vylepšenú Apple TV4K.

- Reklama -

Rok 2021 ale tiež ešte neskončil a firma o pár mesiacov odhalí úplne nový MacBook Pro 14″ a 16″ a taktiež AirPods 3. generácie, ktoré mali byť pôvodne prezentované 14. septembra.

Technologický gigant však na poslednú chvíľu zamenil AirPods s iPadom mini (ktorý mal vyjsť v novembri) a tak si na očakávanú novinku musíme ešte chvíľu počkať.

Aké novinky prinesú AirPods Pro 2 a nový iPad Pro? 

ProAk sa vrátime ku AirPods Pro 2. generácie, podľa Marka Gurmana budú obsahovať špeciálne pohybové senzory, ktoré budú sledovať fyzickú kondíciu používateľa. Taktiež by sa mali dočkať o čosi menšieho nabíjacieho puzdra, no to zatiaľ nie je na 100 % isté.

Prečítajte si tiež  Prečo sa Apple Watch nevolajú iWatch? Možno budete prekvapení

Pokiaľ ide o iPad Pro ďalšej generácie, v Cupertine majú aktuálne testovať aplikáciu sklenenej časti na zadnú stranu tela, ktorá má slúžiť na podporu bezdrôtového a reverzného nabíjania. Ide však len o jeden z viacerých prototypov a tak sa takýto dizajn nemusí dostať do predaja.

Dajte nám vedieť, či čakáte na AirPods Pro 2. generácie, a ak áno, čo od nich očakávate. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.