Najpresnejší leaker Mark Gurman z agentúry Bloomberg zverejnil informáciu, v ktorej nám odhaľuje svoje očakávania ohľadom predstavenia AirPods Pro a iPadu Pro ďalšej generácie.

Podľa jeho zistení zo zdrojov blízkych Apple a dodávateľským reťazcom uvidíme oba tieto produkty až v priebehu budúce roka. Odhalené by tak mohli byť súbežne na tradičnej jarnej Keynote, kde sme tento rok videli nielen iPad Pro ale aj iMac 24″ či vylepšenú Apple TV4K.

Rok 2021 ale tiež ešte neskončil a firma o pár mesiacov odhalí úplne nový MacBook Pro 14″ a 16″ a taktiež AirPods 3. generácie, ktoré mali byť pôvodne prezentované 14. septembra.

Technologický gigant však na poslednú chvíľu zamenil AirPods s iPadom mini (ktorý mal vyjsť v novembri) a tak si na očakávanú novinku musíme ešte chvíľu počkať.

Aké novinky prinesú AirPods Pro 2 a nový iPad Pro? 

ProAk sa vrátime ku AirPods Pro 2. generácie, podľa Marka Gurmana budú obsahovať špeciálne pohybové senzory, ktoré budú sledovať fyzickú kondíciu používateľa. Taktiež by sa mali dočkať o čosi menšieho nabíjacieho puzdra, no to zatiaľ nie je na 100 % isté.

Prečítajte si tiež  Prečo sa Apple Watch nevolajú iWatch? Možno budete prekvapení

Pokiaľ ide o iPad Pro ďalšej generácie, v Cupertine majú aktuálne testovať aplikáciu sklenenej časti na zadnú stranu tela, ktorá má slúžiť na podporu bezdrôtového a reverzného nabíjania. Ide však len o jeden z viacerých prototypov a tak sa takýto dizajn nemusí dostať do predaja.

Dajte nám vedieť, či čakáte na AirPods Pro 2. generácie, a ak áno, čo od nich očakávate. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.