Vo svete Apple sa dennodenne dejú naozaj zaujímavé veci. Kým jeden deň nejaký „šialenec“ ohýba smartfón za 800 € holými rukami, druhý zhodia rovnaký smartfón z výšky dvoch kilometrov. Preto nás už nemôže prekvapiť obľúbená „show“ Toma Dicksona, ktorá nesie názov „Will it Blend?“

Tentokrát sa bude mixovať!

Spoločnosť Blendtech vyrába už niekoľko rokov profesionálne mixéry, ktoré dokážu behom niekoľkých sekúnd pomocou obrovskej sily rozmixovať v podstate hocičo, čo sa do nich zmestí. Ako dôkaz vytvára Tommy Dickson videá, v ktorých do mixéra zvykne vložiť najnovší iPhone, či zlomený iPad. To všetko samozrejme s poriadnou dávkou humoru a hlavne amerického šarmu.

will-it-blend-iphone-6-plus
Vo videu padol za obeť okrem iPhonu 6 Plus aj Samsung Galaxy Note 3 – svetapple.sk

iPhone 6 Plus je odolnejší ako Samsung Galaxy Note 3!

Aj napriek tomu, že takéto testy sú úplne zbytočné, pretože nikto z nás nepotrebuje mať zo svojho iPhonu prach, predsa len ide o obrovskú reklamu pre výrobcu týchto mixérov. Okrem toho nám môžu prezradiť, ktoré zariadenia vydržali v mixéri dlhšie. V poslednom videu Tom nevložil do mixéra len iPhone 6 Plus ale aby test mierne okorenil, zobral aj druhý mixér, kde vložil Samsung Galaxy Note 3. A ako to dopadlo? No, na záver testu ostalo z oboch zariadení len niekoľko súčiastok a obrovské množstvo dymu, spojeného s prachom, no prvé sekundy patrili jednoznačne iPhonu 6 Plus. Kým sa totiž vyskytla na jeho displeji prvá prasklina, Samsung už mal displej rozbitý dávno a v mixéri lietalo omnoho viacej súčiastok, ako len zadný plastový kryt, batéria a samozrejme telo!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.