Nové iPhony prídu už o tri dni a my sa už nevieme dočkať na to, ako uvidíme slávnostné predstavenie v divadle, ktorého kapacita má byť až neuveriteľných 7000 miest na sedenie. Neustále unikajú informácie a dokonca aj diely tohto zariadenia, ktoré dokazujú naozaj zaujímavé fakty. Jedným z nich je aj ten, že iPhone 6S bude hrubší, táto informácia sa dnes vďaka fotkám opäť potvrdila.

iPhone 6S bude hrubší!

Tak sa zdá, že spoločnosť Apple počas tohto roka predstaví skutočne väčší iPhone. Nie väčší na výšku ani na šírku ale na hrúbku, kde Cupertinska novinka priberie pár desatiniek milimetra. Pôjde presnejšie o 0,2mm, čím sa stane iPhone 6S rovnako hrubý ako súčasný iPhone 6 Plus. Väčší iPhone 6S Plus bude merať 7,3 mm. Zdá sa teda, že všetky informácie ohľadom nových iPhonov sa začínajú potvrdzovať.

Našťastie, však väčšia hrúbka nebude mať vplyv na funkčnosť súčasných krytov a príslušenstva, čo znamená, že na iPhone 6S a aj na iPhone 6S Plus budú pasovať prakticky všetky kryty, ktoré v súčasnosti pasujú na iPhone 6 a iPhone 6 Plus. Šošovka žiaľ bude naďalej vytŕčať v rovnakej hrúbke, ako pri iPhone 6. Všetky tieto informácie sú potvrdené vďaka únikom, ktoré získal MacRumors. Ten si jednoducho poskladal krycie sklo a časti iPhonu 6S a zmeral, aká je presná hrúbka.

iPhone 6s thicknessiPhone 6s height width

Prečítajte si tiež  Apple tvrdí, že EU potláča inováciu. Ak príde do iPhonu USB-C, bude to presne naopak.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here