Streamovacia služba Spotify si počas uplynulých mesiacov prichystala pre svojich fanúšikov niekoľko zaujímavých zmien vo svojej aplikácii. S tou novou sa však nemusia stotožniť všetci používatelia. Spotify totiž oddeľuje tlačidlá prehrávania a náhodného prehrávania pre platiacich predplatiteľov.

Prečítajte si tiež  Apple prehlbuje rozdiely v iPhonoch. Modely 14 Pro a 14 Pro Max dostanú výrazne lepší displej

V súčasnosti sa v grafickom rozhraní služby Spotify používa kombinované tlačidlo prehrávania a náhodného prehrávania v hornej časti zoznamov skladieb a stránok interpretov. Táto zmena by mala zjednodušiť prácu zákazníkom členstva Premium, ktorí uprednostňujú počúvanie skladieb v poradí, v akom sú uvedené. To sa ale netýka neplatiacich členov.

V príspevku na blogu spoločnosť uviedla, že jednotlivé tlačidlá prehrávania a náhodného prehrávania budú v nasledujúcich týždňoch zavedené na zariadeniach so systémom iOS a Android pre predplatiteľov služby Spotify. Špecifický dátum zavedenia funkcie v príspevku neuviedla.

Tlačidlo Shuffle Play v aplikácii Spotify na iPhone
Zdroj: Regandus

V minulosti bola služba Spotify kritizovaná za štýl, akým ponúka používateľom prehrávanie svojho obsahu. Náhodné prehrávanie skladieb sa nestretlo s pochopením nie len zo strany používateľov, ale aj umelcov, ktorí boli frustrovaní, že ich albumy nie sú dostupné v správnom poradí.

V nasledujúcich mesiacoch by sme sa mali dočkať ďalších zmien, ktoré plánuje platforma zaviesť ešte do konca roka. Ktorú zo streamovacích služieb používate vy? Dávate prednosť Spotify alebo volíte Apple Music, či inú hudobnú službu? Podeľte sa s nami o názor v sekcii komentárov pod článkom.

Prečítajte si tiež  Spotify testuje novú funkciu. Počúvanie podcastov by vďaka nej malo byť jednoduchšie

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -