Porovnanie fotoaparátov: iPhone 12 mini vs iPhone 12 vs iPhone 12 Pro vs iPhone 12 Pro Max

Apple urobilo veľký kus práce a pohralo sa so senzormi v nových iPhonoch 12. Ako ste už mohli vidieť na prezentácii, zariadenia ponúkajú nižšie clonové číslo, kvalitnejšie zábery za zhoršených svetelných podmienok, LiDAR skener, väčší zoom a mnoho iného (niektoré funkcie majú iba verzie Pro). Hoci je to na papieri pekné, v praxi to nemusí byť až také užitočné. No a kto nám o tom môže porozprávať lepšie, ako renomovaný fotograf?

YouTuber Jan Brezina sa dlhé roky zaoberá spoločnosťou Apple. Možno ste o tom ani nevedeli, no v milosti viedol známy podcast Digit, v spolupráci s Petrom Márom. Okrem jablkovej spoločnosti rozumie aj fotografiám. Nie je to jeho hobby ale práca.

V najnovšom videu sa mu do rúk dostal iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max. Všetky modely si vyskúšal, porovnal a vysvetlil nám výhody a nevýhody. Aby toho nebolo málo, do testu pridal aj minuloročnú vlajkovú loď, iPhone 11 Pro Max.

Ak máte 20 minút voľného času a chcete vidieť zaujímavú recenziu s pohľadom odborníka, určite neváhajte a kliknite na tento odkaz. Myslíme si, že pre väčšinu z vás bude to bude prínosné.

Do komentára nám napíšte, ako ste spokojní s vylepšeniami fotoaparátu v iPhone 12 (pokiaľ ho už vlastníte). Postrehli ste nejaké zmeny?

Prečítajte si tiež  Toto sú slovenské ceny za iPhone 12 Pro so 6,1" displejom.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.